Loading...

Niğde Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Tekniğin gelişmesi ile birlikte insanlar daha fazla hijyen ve daha fazla özene ihtiyaç duymaya başlamışlardır. Müşterilerin memnuniyetini arttırmak ve onların işletmeyi tanıtmasını sağlamak için Niğde baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil öncelikli olarak tercih edilmektedir. Müşteri hijyen açısından tek kullanımlık mendilleri tercih etmekte, ambalajının üzerinde baskılı işletme bilgileri ile de tanıtım yapılması sağlanmaktadır.

Kullanılan Sektörler

Islak mendil denince akla ilk olarak yiyecek ve içecek sektörleri gelmektedir. Oysa böylesine değerli ve önemli bir hediye insan ilişkilerinin yakın olduğu tüm sektörlerde geçerli hale gelmiştir. İşletmenizi ziyarete gelen müşterinizle görüşürken, misafirinize bir çay ikram ederken ve hatta kısa süreli gönül almak için dahi ıslak mendiller tercih edilmektedir. Otellerde, yemek sektöründe, yurtlarda, emlakçılarda, dershanelerde, otobüslerde, trende, uçakta ve daha pek çok sektörde kullanım olanağı bulunmaktadır. Üzerinde baskılı işletme veya bölgeyi tanıttığı ve koleksiyonerler tarafından toplanıldığı için turizm bölgelerinin öne çıkarılmasında da kullanılmaktadır. Düşük maliyetli, insanların gönlünü çelen ve en önemlisi hijyen sağlayan bir malzemedir.

Islak Mendillerde Hijyenin Önemi

Baskılı ıslak mendillerin asıl amacı hijyenin sağlanmasıdır. Ambalaj üzerindeki bilgilerle işletmenin tanıtılması sonra gelmektedir. Göze hitap eden bir mendilin temizlikten yoksun kalması ilk imajı sarsmaktadır. RFT Paketleme ve Ambalaj %100 hijyen ilkesini benimseyerek sağlıklı ürünler sunma konusunda üretimini desteklemektedir. Açılmadığı takdirde, ambalajının dış ortamla bağlantısının olmaması sayesinde yıllarca dayanabilecek ürünler üretilmektedir. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak ve sipariş oluşturmak için bize ulaşabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart