Loading...

Muğla Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Muğla baskılı stick şeker ve amerikan servis sipariş vermek isteyenler için Rftpak firması olarak üretim ve satış hizmetleri vermekteyiz. Şeker, çay ve kahve tüketimi olan her yerde bulunması gereken promosyon bir üründür. Bu yerlerden bazıları; barlar, kafeler, oteller, eğitim kurumları, çay ocakları, ofisler, iş yerleri ve ortak kullanım sağlanan yerler şeklinde olmaktadır. Açık şeker kullanımı direk temas sağladığından sağlık açısından hijyenik olmamaktadır. Stick  şekerler el değmeden %100 şeker parçacıklarının paketlenmesi ile elde edilir. Bu şekilde üretilin şekerler sağlık açısından bir tehdit oluşturmaz.

Stick Şeker Seçenekleri

3 farklı gramaj seçeneği ile size uygun gramajda stick şeker siparişi verebilirsiniz. Beyaz şeker, esmer şeker ve tatlandırıcı çeşitleri bulunmaktadır. Stick şekerleri kuşe kâğıttan olan paketlere doldurmaktayız. Kuşe kâğıt paketlerin üzerine marka logosu ve tasarımı basılı olacak şekilde üretim sağlamaktayız. Uygun fiyatlı ve kaliteli stick şeker siparişleriniz için bizlere ulaşın.

Baskılı Amerikan Servis

Amerikan servisi, yemek ve içecek tüketilen her alanda kullanımı uygun bir promosyon üründür. Tek kullanımlık olarak kişiye özel kullanılır. Bu nedenle hijyenik bir ürün olmaktadır. Hızlı servis açma, masayı toplama ve masayı temizleme süresi olarak oldukça pratik ve hızlı kullanım sağlamaktadır. Hızlı ve pratik kullanımı nedeni ile iş yükünü hafifletir. Amerikan servis üzerine marka logosu, tasarımı ve menü basılı olacak şekilde üretim sağlamaktayız.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart