Loading...

Muğla Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Günlük yaşamda hemen hemen her yerde kullanılabilen ıslak mendillere, firmamız Rftpak.com aracılığıyla reklam amaçlı olarak baskı yaptırabilirsiniz. Firmamız, Muğla baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı mendil alanında öncü konumdadır. Bu nedenle firmamız sayesinde logonuz ıslak mendilleri süslerken isminiz pek çok kişiye ulaşmış olacaktır.

Islak Mendil

Kullanım kolaylığı ve her şeyi rahatlıkla temizleyebilme özellikleriyle ıslak mendiller her insanın sıklıkla kullandığı bir üründür. Katlanmış ya da tekli paketlerde satılan ıslak mendiller, sentetik kâğıtların solüsyonlar ile ıslatılması sonucunda elde edilmektedir. Firmamız ıslak mendillerin yapımına özellikle dikkat ederek ph dengesini ayarlamaktadır. Bu sayede ıslak mendillerimizin hiçbiri alerjik özelliklere sahip değildir. Ellerin, eşyaların ya da elektronik ürünlerin temizlenmesini sağlayan ıslak mendillerin bu kadar çok kullanılması onları iyi bir reklam malzemesi haline getirmiştir.

Baskılı Islak Mendil ve Kolonyalı Islak Mendiller

Islak mendiller işletmenizin logosunun her cebe girebilmesi için önemli bir malzeme olmaktadır. Baskılı ıslak mendil paketlerinin üzerine firmamız aracılığıyla reklam verebilirsiniz. Kokusuyla ve hissettirdiği hijyen hissiye kolonyalı mendiller de oldukça rağbet görmektedir. İçerisinde kolonya esansı bulunan ıslak mendiller en çok tercih edilen ürünlerdir. Hem evde hem de iş yerlerinde güvenle kullanılabilen ıslak mendilleri firmamız aracılığıyla kişiselleştirebilir ve bir kartvizit olarak kullanabilirsiniz. Baskılı ıslak mendiller aracılığıyla elden ele gezen logolarınız ile potansiyel müşterilerinizi kaçırmamış olacaksınız.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart