Loading...

Mersin Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Üzerinde firmanızın logosu olan, tek kullanımlık kolay taşınan ve kullanılan mendiller istiyorsanız başvuracağınız adres belli; RFTpak. Firma içinde, dışında firma çalışanlarınız, müşterileriniz ve potansiyel müşterilerinizin rahatça kullanılması için üretilen hijyenik mendilleri hemen sipariş edebilirsiniz. Farklı boy ve çeşitli malzemelerden istediğinizi sipariş edin, uzman kadroyla hemen hazırlanıp size teslim edilsin. Firma adınız elden ele dolaşırken reklamınızın yapılması yanında insanlara ferah bir koku ve hijyen sunacaksınız.

Islak Mendil Kullanımı Neden Önemlidir?

Ellerimizde bakteri ve virüsleri taşımamız çok kolaydır. Dokunduğumuz her yüzeyi de bu şekilde etkileriz. Günlük hayatta su ve sabunla ilişki kurulamadığı zaman dilimlerinde yardımcınız ıslak mendillerdir. Başta ellerimiz olmak üzere, dokunduğumuz satın aldığımız ürünlerin silinmesi ve hijyenik hale gelmesinde etkili bir rol oynar. Ellerimizi yıkayabileceğimiz bir ortam yoksa ya da var ama hijyenik olduğuna güvenemiyorsak, ıslak mendiller yardımımıza koşar. Çantalarımızın vazgeçilmez üyeleri olmalarına şaşırmamak gerekir.

Islak Mendilin Firmalar İçin Önemi

Logonuzun üzerinde olduğu Mersin baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil ile müşterilerinize pratik kullanımlı ve hijyenik hediyeler sunmuş olursunuz. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra, adınız ellerde, çantalarda, evlerde gezerken potansiyel müşterileriniz ile de buluşmuş olur. Reklamlar sadece radyo, televizyon, gazete ya da billboardlarla yapılmaz. Çok maliyetli ve az işlevli tanıtımlar yerine logolu ıslak mendilleriniz de reklam unsuru olarak kullanılabilir. Maliyetiyle sizi, işleviyle kullananları memnun edecek bu ürünleri sipariş vermek için web sitemizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart