Loading...

Mardin Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Mardin baskılı stick şeker ve amerikan servis ihtiyacı olanlar için Rftpak firması olarak toplu üretim ve satışını gerçekleştirmekteyiz. Kefeler, barlar, çay ocakları, oteller, güzellik salonlar, oteller, eğitim kurumları ve diğer çay kahve servis edilen her alanda şeker kullanımı gerekli bir promosyon ürün olmaktadır. Paketsiz şekerler sağlık açısından pek hijyenik olmamaktadır. Şık ve hijyenik bir kullanım sağlamazlar. Stick şekerler ise el değmeden üretildiği için şık ve hijyenik bir sunum sağlar. Stick şeker kullanımı markanıza artı değer katacaktır. Stick şeker paketi üzerine logo, tasarım ve iletişim bilgileri basılı olacak şekilde sipariş vermeniz mümkün. Stick şeker paketleri kuşe kâğıt olup içerisine %100 şeker parçacıkları kullanmaktayız.

Stick Şeker Çeşitleri

Stick şeker paketleri 3 farklı gramajda üretilebilmektedir. Size uygun gramaj seçeneği tercih edebilirsiniz. Stick şeker içerisine beyaz şeker, esmer şeker ve tatlandırıcı olacak şekilde şeker çeşitleri uygulanabilir.

Baskılı Amerikan Servis

Amerikan servis kullanımı yeme içme hizmeti sunulan her yerde kullanılabilmektedir. Bunlar; oteller, kafeler, barlar ve diğer ortak paylaşım alanları şeklinde olabilir. Amerikan servis kullanımı, kişiye özel olduğundan hijyenik bir sunum sağlar. Servis açarken, toplarken ve temizlerken hızlı ve pratik bir hizmet sağlar. Amerikan servis siparişlerinizi üzerine logo, tasarım ve menü baskısı olacak şekilde vermeniz mümkün. Baskılı amerikan servisler ile müşterilere daha kaliteli bir hizmet sağlarsınız.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart