Loading...

Manisa Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Manisa baskılı stick şeker ve amerikan servis siparişi vermek isteyen işletmeler için Rftpak firması olarak toplu şekilde üretim ve satışını yapmaktayız. Şeker kullanımı çay ve kahve servis edilen, ikram edilen her yerde kullanımı gerekli promosyon bir ürün olmaktadır. Açık olarak şeker ikramı hijyenik değildir ve şık bir görüntü vermez. Kafeler, barlar, lokantalar, restoranlar, oteller, çay ocakları ve diğer ortak vakit geçirilen yerlerde stick şeker kullanımı uygun ve gerekli olmaktadır. Stick şeker üretimi el değmeden kuşe kâğıt paketler kullanılarak elde edilir. Bu sayede kapalı paket şeker olarak hijyenik bir kullanım sağlar. El değmeden üretilen stick şekerlerin içerisinde %100 şeker parçacıkları kullanılır. Stick şeker paketlerinin üzerine marka logosu, tasarımı ve iletişim bilgileri basılı olacak şekilde sipariş verebilirsiniz.

Stick Şeker Seçenekleri

Stick şeker paketleri 3 farklı gramaj içeriği ile üretilmektedir. Size uygun olan gramajda sipariş verebilirsiniz. Şeker seçenekleri olarak; beyaz şeker, esmer şeker ve tatlandırıcı bulunmaktadır.

Baskılı Amerikan Servis

Amerikan servis kullanımı yemek ve içecek servisleri yapılan her işletmede kullanılması gereken bir üründür. Servis açma, masayı toplama ve temizleme işlemlerinde hızlı ve pratik bir hizmet vermenizi sağlar. Tek kullanımlık ve kişiye özel olması ile hijyenik bir kullanım imkânı sunar. Amerikan servis siparişlerinizi, üzerine marka logosu, tasarımı ve menü baskısı olacak şekilde oluşturmanız mümkün.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart