Loading...

Manisa Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Stick şeker ve Amerikan servis evlerde ya da dışarıda çeşitli işletmelerde yaygın olarak kullanılır. Sundukları hizmetlerin yanında üzerlerine baskı yapılarak reklam aracı olarak kullanılırlar. Manisa baskılı stick şeker ve Amerikan servis ürünlerine firmamız Rftpak ile ulaşılabilir.

Stick Şeker

Stick şekerler, şeker pancarından yapılır ve farklı davetlerde gelen kişilere ikram edilir. Stick şekerler el değmeden seri bir şekilde üretilmektedir. Restoranlarda, kafelerde veya diğer işletmelerde kullanımı yaygındır. Manisa baskılı stick şekerler elde taşınabilir boyutta olur ve baskılı olmasından dolayı istenilen reklamı üzerinde taşır. Firmamız tarafından üretilen Manisa baskılı stick şekerler oldukça kalitelidir. Kağıt kalitesine ve ambalaj üzeri baskısına dikkat edilir ve en kaliteli şekilde üretimi sağlanır. Kalitesinin yanında etkili bir reklam aracı olarak kullanılabilir. Ayrıca firmamız tarafından uygun bir fiyat aralığı da sunulur.

Amerikan Servis

Amerikan servis, yemek masalarında estetik bir koruyucu görevi görmektedir. Yemek anında masa ve masa örtüsünün kirlenmemesi için tabakların altına, çeşitli maddelerden üretilmiş bu koruyucular yerleştirilir. Amerikan servisi farklı renklerde olabilir ve kâğıt ya da kumaş gibi maddelerden üretimi gerçekleştirilir. Evlerde kullanılmasının yanında restoranlarda da sıklıkla tercih edilir. Masanın kirlenmemesi için pratik bir kullanım sunarken hem de farklı tasarımlarda üretilir. Amerikan servisi ile estetik bir görünüm elde edilir. Amerikan servisin bir reklam aracı olarak da kullanımı söz konusudur. Amerikan servisinin üzerine reklam içeriği olan baskılar yapılır. Amerikan servisle işlemenizin servis hızını maksimumda tutmak için iletişim bilgilerimizden firmamız ulaşabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart