Loading...

Manisa Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Manisa baskılı stick şeker ve amerikan servis üretimi arayışında olanlar için Rftpak firması olarak toplu şekilde üretim ve satışını yapmaktayız. Çay ve kahve çeşitleri sunulan her yerde şeker kullanımı gerekli olmaktadır. Şeker seçimi olarak açık şekerleri tercih etmek hijyenik ve şık bir tercih olmamaktadır. Çay ocakları, kafeler, barlar, oteller, eğitim kurumları ve ortak zaman geçirilen her yerde stick şeker kullanımı hijyenik ve şık bir tercih olmaktadır. Stick şeker üretimi, el değmeden %100 şeker parçacıklarını kuşe kâğıt paketlere doldurularak sağlanır. Bu şekilde kişiye özel kullanım imkânı sunar. Stick şeker paketlerinin üzerine marka logosu, tasarımı ve iletişim bilgileri basılı olacak şekilde sipariş verebilirsiniz. Bu sayede marka değerinizi hizmet verdiğiniz insanların gözünde yükseltmiş olursunuz.

Stick Şeker Çeşitleri

Stick şeker paketleri 3 farklı gramaj çeşitleri ile seçtiğiniz gramajda sipariş verebilirsiniz. Stick şeker paketlerinin içerisine beyaz şeker, esmer şeker ve tatlandırıcı olacak şekilde sipariş verebilirsiniz.

Baskılı Amerikan Servis

Amerikan servis kullanımı; kafeler, barlar, oteller, ofisler ve diğer yeme içme hizmeti sunan her alanda kullanılması gereken bir ürün olmaktadır. Amerikan servis tek kullanımlık ve kişiye özel olduğundan, hijyenik bir kullanım olanağı sağlar. Masaya servis açma, toplama ve temizleme sürelerini amerikan servis kullanımı sayesinde en aza indirebilirsiniz. Amerikan servislerin üzerine marka logonuzu, tasarımını ve menü baskısı olacak şekilde sipariş oluşturabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart