Loading...

Malatya Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Sentetik içerikli kağıtların çeşidine göre solüsyon, kolonya ya da alkol içerikli maddeler ile ıslatılması sonucunda tek kullanımlık ebatlarda kesilerek paketlenmesi ile oluşan temizlik ve hijyen amaçlı kullanılan bezler ıslak mendil olarak adlandırılmaktadır. Kullanım şekline göre dayanma süresi farklılıklar göstermektedir. Ağzı açılmış olan paket kuruyana kadar, hiç açılmamış halde bekletilen ıslak mendiller ise 2 yıldan fazla özelliğini yitirmeden bekletilebilmektedir.

Islak Mendil Kullanım Alanları Nerelerdir?

Islak mendiller yaşamın her alanında kolay temizlik ve hijyen imkanı sunduğundan dolayı her yerde ve her an kullanılmaktadır. Okullarda, evinizde, işyerinde, otellerde, restoranlarda, bebeklerin altını temizlerken, hayvan sahibi iseniz onları temizlerken, bitkilerin üzerindeki tozları temizlerken yani yaşamın her alanında Malatya baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil kullanıma uygundur.

Islak Mendilin Faydaları Nelerdir?

Islak mendillerin hayatınıza sunduğu en güzel fayda kolay temizlik imkanı sunmasıdır. Bir yere bir şeyler döküldüğünde hemen orayı temizleme imkanı sunmaktadır. Özellikle yaz aylarında aşırı sıcaklar sebebiyle kadınların yaptığı makyajlar akmakta ve sık sık tazelenme gereksinimi duyulmaktadır. Islak mendiller bu anlarda bayanların imdadına yetişmektedir ve makyaj kalıntılarını rahat bir şekilde temizleme imkanı sunmaktadır. Yağışlı havalarda ayakkabı ve pantolon paçalarında oluşan çamur ve kiri temizlemeye yardımcı olmaktadır. En önemli kullanım alanı yiyecek içecek sektörü olan baskılı ıslak mendiller aynı zamanda söz konusu firmaların reklamını yapmak içinde bir reklam aracıdır. Firmanız için bu ürünlerden sipariş ederek müşteri memnuniyetini arttırmak için bizimle iletişime geçerek sipariş verebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart