Loading...

Magnet (Dolap Yapıştırma Reklamlı)

Magnet, mıknatıslı yapısı ile dolaplara yapıştırılmaktadır. Magnetler rengarenk yapılarıyla oldukça eğlenceli ve dikkat çekici özelliklere sahiptir. Küçük boyutları ile de bir reklam aracı olarak kullanılmaktadır. Sürekli göz önünde olabilmeleri onları etkileyici bir reklam aracı haline getirebilir. Şehirlere özel bir şekilde üretilip hediyelik eşya olarak kullanımı yaygındır fakat artık bir reklam aracı olarak da üretilmektedir. Firmamız tarafından da magnet (dolap yapıştırma reklamlı) üretimi yapılmaktadır.

Reklam Aracı Magnetler

Firmamız tarafından magnetlerin üzerine istenilen reklam basılır. Herhangi bir firma bu reklamı verebilmektedir. Firmayı tanıtıcı renkler, imgeler kullanılarak en özgün magnet üretimi yapılır. Magnetlerin özellikle buzdolapları üzerine yapıştırılmasından ötürü gıda sektörüyle ilgili bir firmanın reklamı daha çok yapılmaktadır. Bir restoranın, kafenin ya da su markasının reklam üretimi sıklıkla tercih edilir. Sektör fark etmeksizin magnetlere istenilen reklam basılabilir. Magnetlerin sürekli göz önünde olması reklamın en etkin bir şekilde amacını gerçekleştirmesini sağlayacaktır.

Magnet Üretimi

Magnetlerin üretiminde mıknatıs kalitesi, üzerine basımda kullanılan renklerin, ambalajın kalitesi oldukça önemlidir. Kalitesiz magnetlerde zamanla üzerindeki renklerde kaybolma, kenarlarının büzüşmesi gibi problemler yaşanacaktır. Ayrıca magnetin mıknatısı zamanla yapışma özelliğini de kaybedebilmektedir. Firmamız tarafından üretilen magnetler son derece kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Ayrıca magnet üretimi istenilen sayıda seri bir şekilde üretilir. İstenilen reklam en özgün tasarımlar ile magnet üzerine basılır. Firmamız tarafından magnet (dolap yapıştırma reklamlı) üretimi en makul fiyatlar ile satışa sunulmaktadır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart