Loading...

Kütahya Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Baskılı ıslak mendiller ve baskılı kolonyalı ıslak mendiller insanların el hijyenine ulaşmasını kolaylaştıran en yaygın ürünlerdendir. Özellikle yeme içme sektöründe el hijyeninin önemi çok büyüktür. Kütahya baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil ihtiyaçlarınızın giderilmesi için iş yaşamına giriş yapan RFTPak sadece bu ürünlere değil geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendillerin Kullanım Alanları

Baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendiller en çok yeme içme sektöründeki işletmelerde ve bu işletmelerin paket servislerinde kullanılır. İşletmelerin logolarının ve iletişim bilgilerinin yer aldığı baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendiller tekli kullanımları, kullanılmadığı takdirde kolayca saklanabilmeleri ve kolayca elden ele gezebilmeleri sayesinde etkili bir reklam ve pazarlama aracı da olmuştur.

Firmamız logo tasarımı yapabildiği gibi müşterilerin getirdiği hazır logoların basımını da yapabilmektedir. Baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil ürünleri en iyi kalitedeki kağıtlardan ve koku esanslarından üretilmektedir. Ürünler el değmeden paketlendiği için hijyenik kalmaya devam eder. İşletmenizin logosu ve iletişim bilgileri ile firmamıza ulaşarak fiyat bilgisi alabilir ya da geniş ürün yelpazemizden ihtiyacınız olan bütün ürünleri seçerek sipariş edebilirsiniz. Firmamız müşteri memnuniyetini en önde tutması ve özverisi ile müşterilerine alabilecekleri en kaliteli hizmeti vermektedir. İşletmelerinizin bütün ihtiyaçları için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart