Loading...

Kuşadası Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servisi

Şeker pancarı ile üretilen ve içerisinde herhangi başka bir karışım olmayan tek seferlik kulanım imkanı sunan şeker paketlerine stick şeker denir. Bir ikramda bulunulduğu zaman stick şekerler çok daha pratik ve kolay kullanımlı olmaktadır. Ayrıca bir kafe veya restoran gibi toplumsal alanlarda içecek ikram edileceği zaman stick şekerler çok daha sağlıklı ve hijyenik olmaktadır. Rftpak tarafından satın alabileceğiniz baskılı stick şekerler son derece kaliteli ve güvenilir olmaktadır. Bu şekerlerin fiyatı paketlerdeki şeker gramajına göre değişebilmektedir.

Genel olarak restoran ve kafe gibi işletmelerin tercihi olan baskılı stick şekerler, müşterinin isteğine göre şekillendirilebilmektedir. Bu şekerlerden alırken markaların logolarına dikkat etmeleri gereklidir. Çünkü bu şekerler vasıtası ile müşterileriniz ile iletişime geçmiş olacaksınız. Bu tür ufak görülebilen marka belirteçleri müşterilerin akıllarına daha fazla kazınır ve sizin için reklam niteliğindedir.

Amerikan Servisi

Restoran, kafe ve evlerin vazgeçilmez unsuru olan baskılı Amerikan servisleri, hijyenik olduğu kadar zaman kazandıran bir yöntemdir. Renk renk tasarımlar ile süslenebilen ve istenildiği takdirde işletmelerin markalarının baskılanabileceği Amerikan Servisleri, sofranıza şahane bir görünüm sağladığı gibi sofranın üzerindeki kırıntıların hemen temizlenmesini sağlamaktadır. Baskılı Amerikan Servisleri, müşterinin ilk temas ettiği yer olduğundan dolayı tasarım ve marka açısından son derece önemli olmaktadır. Bu yüzden Amerikan servislerinin ebatlarını ve ölçülerini seçerken masanızın ölçülerine dikkat etmeniz gereklidir. Firmamızdan satın alabileceğiniz Kuşadası Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis ile masanıza estetik bir görünüm sağlayabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart