Loading...

Kuşadası Baskılı Poşet ve Kasap Kâğıdı

İşletme ve marketlerin doğal tanıtımlarını yapmak ve kurumsal düzenlerini kurmak amacıyla ürettiğimiz Kuşadası baskılı poşet ve kasap kağıdı ürünlerimiz uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerdir. Bu tarz kişiselleştirilmiş ürünler işletmeleriniz için hem bir tanıtım aracı hem de kurumsal bir görüntü elde etmeye yardımcı olmaktadır. Baskılı ürünlerimiz isteğinize bağlı olarak firma adınız, logonuz ya da sloganınız bastırılarak sizlere ulaştırılır. Son teknoloji baskı ile üretilirler ve kaliteli ürünlerdir. Uygun fiyatlı baskılı poşet ve kasap kâğıdı ürünlerimiz, Türkiye’nin her yerine hızlı teslimat imkânı ile sizlere ulaştırılmaktadır. Market, bakkal, tuhafiye, züccaciye, bijuteri, eczane gibi işletmelerde kullanılabilen baskılı poşetler ve kasaplarda kullanılan baskılı kasap kağıtları RFTPak Ambalaj farkı ile sizlerle buluşuyor.

Baskılı Poşet

Baskılı poşet ürünlerimiz son derece dayanıklı ve kalitelidir. İşletmelerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz poşetlerimiz toptan bir şekilde sipariş verilir ve en uygun fiyatlar ile hızlı teslimat sayesinde sizlere ulaştırılır. Standart boyutlarda üretilen baskılı poşetler, logonuzu ya da markanızın adını taşıyarak müşterilerinize kolay yoldan reklamınızı yapmanızı ya da kurumsal bir kimliğe sahip olduğunuzu belirtmenizi sağlamaktadır.

Baskılı Kasap Kağıdı

Kasaplarda büyük bir kurtarıcı olarak kullanılan kasap kağıtları; logonuzu ya da sloganınızı taşıyan versiyonu ile şimdi sizlerle! Baskılı kasap kağıtları oldukça steril koşullarda üretilen ve baskısı yapılan, aynı zamanda oldukça hijyenik özellikler taşıyan ve tüm kasaplarda bulunması gereken bir üründür. Baskılı kasap kağıtlarımızı logonuzu bastırarak size özel bir hale getiriyoruz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart