Loading...

Konya Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Konya baskılı stick şeker ve Amerikan servis ürünlerimiz en kaliteli halleri ve size özel baskıları ile RFTPak Ambalaj’da. Uygun fiyatlı stick şeker ürünlerimiz tercihinize bağlı olarak esmer şeker veya beyaz şeker olarak bulunmakta. Kuşe kağıt üzerine firma adınız ya da logonuzu bastırabilir ve kafe ya da restoranlarınızda güvenle kullanabilirsiniz.

Kalite & Uygun Fiyat

En hijyenik koşullarda üretilen ürünlerimiz ile birlikte işletmenizin kurumsallaşmasına da katkı sağlamış olursunuz. İşletmenizde bir bütünlük sağlamak adına isminizi taşıyan stick şekerlerden kullanabilir ve bu sayede tanıtımınızı da yapabilirsiniz. Piyasadaki en uygun fiyatlarla satışa sunulan ürünlerimizin Türkiye’nin her yerine gönderimi de mevcuttur.

Amerikan Servis

Amerikan servis ürünlerimiz yine en kaliteli baskı teknikleri kullanarak işletmenizin atmosferini değiştirmek amacıyla üretilmişlerdir. Üzerine istediğiniz isim ve logoyu bastırabilir, toplu bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Online sipariş fırsatları için şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz için doğal yoldan düşük bütçeli bir reklam gerçekleştirmiş olursunuz.

Sizin adınıza tasarlanmış Amerikan servisi ürünümüz ile işletmenizde kurumsal bir hava yaratabilirsiniz ve böylece gerek rakip firmalar gerek müşteriler arasında işletmenizin varlığını korumasını sağlarsınız. Ayrıca Amerikan servis üzerine sloganınızı ya da sosyal medya hesaplarınızı da bastırabilir, böylece hizmetlerinizi ve markanızın adını yayma fırsatına erişebilirsiniz. Fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak ve sipariş adedinizi belirtmek için şimdi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart