Loading...

Kolanyalı Mendil Siparişi


            Cafelerde, restoranlarda, otellerde ve büfelerde yiyecek ikramlarından sonra ıslak mendil ya da kolanyalı mendil ikram edilmektedir. Mendiller daha önce kolonyaya emdirilerek nemlendirilmiş büyük bir parça peçetenin sarılıp küçük bir pakete sığdırılması ile hazırlanır. Mendiller o an kullanılmasa da kişinin cebine ya da çantasına koyarak sonra da kullanabileceği şekilde tamamen kapalı olarak tasarlanmıştır. Tek kullanımlık olan bu mendiller aynı zamanda yemek yenen mekanın tanıtımını ve reklamını yapmaktadır.

 Firmaya Özel Kolonyalı Mendil Üretimi

            Üretilen kolonyalı mendilin büyüklüğü ya da içindeki koku esansı yaptırılacak firma tarafından seçilebilir. Dış kısımda ise yine firmanın talebine göre istenen renk ve şekilde ambalajlar kullanılabilir. Standart olarak dikdörtgen şeklinde ve beyaz renkte hazırlanan ıslak mendiller limon kolanyalı mendil ya da alkol oranı yüksek olan başka koku maddeleri ile emdirilmiş olabilir. Ambalajlar üzerinde firmanın tabela adı, logosu, adresi ve telefon bilgileri bulunabilir. Bir yüzünde firma bilgileri diğer yüzünde de müşteriye özel notlar yazılabilmektedir.

 Toplu Alım Seçeneği

             Seri olarak üretilen ıslak mendiller uzun yıllar ambalajı bozulmadan saklanabildiği için siparişler toptan şekilde alınabilir. Her bir seri üretimden sonra firma dilerse ürün içeriğinde, büyüklüğünde, kokusunda ya da ambalaj üzerindeki bilgilerde istediği değişikliği yapabilmektedir. Islak mendiller yemek ile birlikte masa servisinde ya da yemek sonrası kasa yanında müşterilere ikram edilebilir. Yiyecek ve içecek satışının yapıldığı her yerde kolonyalı mendil kullanımı mevcuttur.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart