Loading...

Kocaeli Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Firma olarak isminizin müşterilere farklı kanallardan ve farklı şekillerle sunulması bilinirlik açısından çok önemli bir faktördür. Bir firmanın yalnızca logosu olması yetmez. Bu logoyu bütüncül ve tamamiyle firmaya özel bir şekilde göstermek, akıllarda kalmanın altın kuralıdır. RFTPAK Ambalaj olarak firmanızın logosunu ve ismini en yüksek baskı kalitesi ile hazırlanmış ürünler eşliğinde müşterilerinize duyuruyoruz.

Baskılı Stick Şeker

 Kocaeli baskılı stick şeker ve Amerikan servis seçeneklerimiz ile kullanışlılık ve yüksek kaliteyi bir araya getiriyoruz. Firmanızın isminin ve logosunun yer alacağı stick şekerlerimizin ambalajları yüksek kalitede kuşe kâğıt ile yapılmaktadır. Talebe göre iki gram, üç gram ve dört gramlık seçeneklerimiz mevcuttur. Kişiselleştirilebilir içerik seçeneklerimiz arasında beyaz toz şeker, esmer toz şeker ve tatlandırıcı bulunmaktadır. Ürünlerimizin tamamı el değmeden hazırlanmaktadır. Firmanızın ismini duyurmanın en tatlı yolu hakkında sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Amerikan Servis

Amerikan servisler masaların hijyeni ve masa temizlenme süresinin kısaltılması açısından oldukça önemlidir. Özellikle yoğun müşteri döngüsünün olduğu mekanlarda oldukça hayat kurtarıcı olmaktadırlar. %100 kişiselleştirilmiş tasarımlar ile pratik bir şekilde firmanızı duyurmak mümkün. Logo ve firma adı dışında menü bilgileri, eğlenceli içerikler gibi ilavelerle firmanızın ismini unutulmaz kılmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Tasarım fikirleriniz için bizimle iletişime geçebilir, online sipariş oluşturabilirsiniz. Dikey veya yatay kullanım özelliklerine sahip, yüksek baskı kalitesiyle basılmış Amerikan servisleriniz en kısa sürede, güvenli bir paketleme ile dilediğiniz adrese teslim edilebilmektedir.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart