Loading...

Kocaeli Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Kolonyalı ıslak mendil çeşitleri, farklı tasarımlarda kutu ve ambalaj malzemeleri içinde tekli ya da çoklu olarak satılmakta olan ıslak, kumaş ve kağıt parçasına verilen isimdir. Kişisel bakımdan ev temizliğine kadar birçok alanda kullanılan ıslak mendiller, kişilerin hayatını ciddi ölçüde kolaylaştırmak amaçlı kullanılan hijyenik ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle otobüslerde, lokantalarda, kafelerde, eğlence mekanlarında ya da iş yerlerinde sıklıkla kullanılan ıslak mendiller, uzun yıllardan beri markaların promosyon ve reklam amaçlı kullandıkları ürünlerden biridir.

Küçük Ama Etkili Bir Promosyon Aracı

RFT Paketleme Ambalaj firmamız, sektörde hizmet vermeye başladığı ilk andan itibaren, firmalara ve kişilere özel baskılı ıslak mendil üretimi yapmaktadır. Sizlerde Kocaeli Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil firmamız ile iletişime geçerek, en önemli reklam ve promosyon temalarından biri olan baskılı kolonyalı ıslak mendil baskı işlemleri hakkında fiyat ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden Biz

Kaliteli Hijyenik Mendilleri Baskı ve ambalaj firmamızdan sipariş vereceğiniz baskılı ürünler, sahip olduğunuz markanın ya da firmanızın kartviziti olma görevini üstlenecek son derece kuvvetli ve uygun fiyatlı reklam araçlarından biridir. Çok geniş bir kullanım alanına sahip olan ıslak mendiller, insanların hayatını kolaylaştıran en fonksiyonel ürünler arasında yer almaktadır. Firmamızın imal ettiği tüm ürünler yüksek bir kaliteye sahip olmak ile birlikte, birinci sınıf ve ışığa dayanıklı ambalaj malzemeleri kullanılarak paketlenmektedir. Sizlerde firmamız ile iletişime geçerek istediğiniz kokuda, ambalaj boyutunda ve kalitesinde ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart