Loading...

Kırşehir Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Tek kullanımlık ürünlerle birlikte hijyen ön plana çıkmaya başlamıştır. Kurumsal kimliğin tanıtılmasında ve müşteri memnuniyetinde, kullanılan ürünün hijyenik şartlarda üretilmesi son derece önemlidir. Baskı kalitesi ise işletmenin tanıtımında önemli bir rol üstlenmektedir. Kırşehir baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil bu amaçla kullanılan önemli bir araçtır. Tek kullanımlık olması, müşteri memnuniyeti sağlaması, kurumsal kimliği ön plana çıkarması ve işletmenin tanıtımının yapılması açısından önemli bir ürün sayılmaktadır.

Islak Mendil Üretim Aşamaları

Islak mendiller üretime geçilmeden önce işletmenin logosunun, iletişim bilgilerinin ve varsa internet adresinin yer alacağı grafik tasarımı yapılmaktadır. Baskıda kullanılacak görüntü ve ambalaj üzerinde bilgilerin yerleşeceği bölüm dikkat çekici olmak zorundadır. Baskı türüne göre Flexo baskı seçildiyse klişe denen baskı kalıbı oluşturma ikinci aşamadır. Dijital baskı seçildiyse bu aşama geçilir. Ve ambalaj üzerine baskı işlemi tamamlanır. İkinci aşama iç malzemenin tamamlanmasıdır. Üst üste yerleştirilen kağıtların arasına pamuklu malzeme ve isteğe bağlı kolonya veya esans eklenerek hazır hale getirilir. Ve son aşama paketlemedir.

Neden Islak Mendil

Islak mendil hem müşteri memnuniyeti hem de tanıtım amacıyla kullanılır. Düşük maliyetli olduğundan rahatlıkla müşterilere sunulabilir. RFT Paketleme ve Ambalaj tüm üretim aşamalarında hijyene önem vermekte ve müşterilerinizin sağlığını düşünmektedir. Basit bir ıslak mendille yapılacak tanıtım ve ilk imaj işletmeler açısından oldukça önemlidir. Bu sebepten siparişleriniz özenle hazırlanmaktadır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart