Loading...

Kırklareli Baskılı Stick Şeker Ve Amerikan Servis

Kırklareli baskılı stick şeker ve amerikan servis siparişi vermek isteyenler için Rftpak olarak üretim ve satışını gerçekleştirmekteyiz. Stick şekerler, yiyecek içecek sektörü, eğlence sektörü, kafeler, barlar, oteller ve insanlar tarafından kullanılan ortak paylaşım alanlarında kullanılan promosyon üründür. Stick şekerler tek kullanımlık olup hijyen açısından da tercih edilen bir ürün olmaktadır.  Tek kullanımlık olarak farklı gramajlarda sipariş vermeniz mümkün.

Stick Şeker Çeşitleri

Stick şeker siparişlerinizde beyaz şeker, esmer şeker ve tatlandırıcı olacak şekilde tercih yapmanız mümkündür. Kaliteli şekerlerin kullanıldığı stick şeker paketine logonuzu ve tasarımınızı bastırmanız mümkün. Bu sayede markanıza değer katabilirsiniz. İş yerinde misafirinize ikram edeceğiniz içeceğin yanına markanızın basılı olduğu stick şekerleri koyarak ikramda bulunabilirsiniz. Bu sayede basit ama etkili bir şekilde markanıza her alanda değer katmış olursunuz. Kaliteli ve sağlıklı üretilen baskılı stick şeker siparişleriniz için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Baskılı Amerikan Servis

Amerikan servisler yiyecek içecek sektörü başta olmak üzere eğlence sektöründe de (kafeler, barlar, oteller, oyun alanları vs…) oldukça gerekli bir promosyon üründür. Temizlik açısından oldukça kolaylık sağlayan amerikan servisler tek kullanımlık şekilde farklı boyutlarda üretilebilmektedir. Baskılı amerikan servisler üzerine markanızın logosunu, tasarımınızı ve menünüzü bastırmanız mümkün. Bu sayede hem marka değerini yükselteceksiniz hem de kolay ve hijyenik bir servis sağlayacaksınız. Baskılı amerikan servisi siparişi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart