Loading...

Kırklareli Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Kurumsallaşma ve imaj tazeleme yolunda işletmelerinize büyük ölçüde katkı sağlayan baskılı ürünler RFTPak Ambalaj ayrıcalığı ve uygun fiyatlar ile sizlerle. Kırklareli baskılı ıslak mendil ve baskılı ıslak mendil ürünlerimiz flexo baskı teknikleri kullanılarak üretilir ve üzerinde kurumsal logonuzu ya da marka adınızı barındırarak işletmenizde müşterilerinize ikram edebileceğiniz bir hal alırlar. Bu tarz size ve işletmenize özel baskılı ürünlerin kullanımı çok önemlidir. Uygun fiyatlar ve farklı seçenekler ile temin edebileceğiniz baskılı ıslak mendiller toptan bir şekilde satılmaktadır ve oldukça kaliteli ürünlerdir.

Baskılı Islak Mendillerin Paketleri

Paketler üzerinde flexo baskı ile kurumsal logonuz ya da işletme adınız bulunacaktır. İsteğe göre logo altında telefon numarası ve şube konumu gibi unsurlar da bulunabilmektedir. 6 x 10, 6 x 12, 7 x 10, 7 x 12 ebatlarında ayrı ayrı üretilmektedirler. Paket kağıtları için gri tripleks, beyaz tripleks, kuşe ve metelize kâğıt seçenekleri mevcuttur. İstediğiniz malzeme kullanılabilmektedir.

Baskılı Islak Mendillerin İçerikleri

İç kâğıt ölçüleri havluda da telada da 20 x 15,5 olarak üretilmektedir. İç kâğıtta tercihe bağlı olarak ister havlu ister tela kullanılabilmektedir. İç sıvı soft kolonyadır. Minimum on bin adet sipariş vererek toptan bir şekilde uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Ayrıca baskılı ıslak mendil ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine kolayca ulaştırmaktayız.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart