Loading...

Kırıkkale Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Kırıkkale baskılı stick şeker ve amerikan servis siparişi vermek isteyenler için Rftpak firması olarak toplu üretim ve satış gerçekleştirmekteyiz. Stick şekerler; kafeler, barlar, oteller, insanların ortak paylaşım yaptığı alanlar, yiyecek içecek sektörü ve eğlence sektörünün kullandığı promosyon bir üründür. Stick şeker kullanım açısından hijyenik bir kullanıma sahiptir. Tek kullanımlık olup farklı gramajlarda üretim sağlanabilmektedir.

Stick Şeker Seçenekleri

Stick şekerlerin içeriği beyaz şeker, esmer şeker ve tatlandırıcı olacak şekilde seçim yapabilirsiniz. Stick şeker paketlerinin üzerine logonuz, tasarımınız ve iletişim bilgilerinizi bastırabilirsiniz. Markanıza değer katacak önemli bir ayrıntı olmaktadır. Elden ele kullanılan bu promosyon stick şeker ürünleri ile markanızı daha görünür ve kaliteli hale getirmeniz mümkündür. Bu sayede hizmet vermeyi bitirdiğiniz kişilerin ellerinde hala sizden, markanızdan bir ürün bulundurarak akılda kalabilir ve tekrar tercih edilebilirsiniz.

Baskılı Amerikan Servis

Amerikan servis, yiyecek içecek sektörü başta olmak üzere eğlence sektörü de dahil insanların ortak kullanım alanlarında kullanılan bir diğer promosyon üründür. Tek kullanımlık şekilde farklı boy seçenekleri ile üretim sağlamaktayız. Baskılı olacak şekilde de üretimimiz bulunmaktadır. Baskılı amerikan servisi olarak, kaliteli kâğıt malzemenin üzerine logonuzu, tasarımınızı, menünüzü basıyoruz. Bu şekilde size özel promosyon malzemeler ile marka değerinizi yükseltmiş olacaksınız. Menü basılan amerikan servisler, sizleri ekstra maliyetten kurtaracaktır. Temizlik açısından da sizlere kolaylık sağlayacaktır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart