Loading...

Kırıkkale Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Müşterilere verilen küçük hediyeler memnuniyetin arttırılmasını sağlamakta, küçük mutluluklar ise büyük tanıtımlara yol açmaktadır. Kırıkkale baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil çeşitleri ile işletmelerin müşterilerine sunulmuş önemli bir detaydır. İşletmeler kullanım ihtiyaçlarına göre diledikleri biçimde kurumsal kimliklerine yakışır ıslak mendil siparişi verebilmektedirler. Islak mendil seçenekleri oldukça geniş bir yelpazedir.

Islak Mendil Seçenekleri

Islak mendiller ilk başta boyutlarına göre ayrılmaktadırlar. RFT Paketleme ve Ambalaj firması olarak dört farklı boyutla sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Yiyecek ve içecek sektörleri büyük boy mendilleri tercih ederken, otel, yurt, dershane, emlakçılık gibi yüz yüze görüşmelerin olduğu fakat sadece ellerin temizlendiği sektörlerde daha küçük boyutlar seçilmektedir. Ulaşım sektörü orta boy ürünleri sunmaktadır.

Islak mendillerin ayrıldığı önemli bir noktada kokulu veya kokusuz olmalarıdır. Kolonya ve parfüm gibi esanslı kokulardan rahatsız olan müşteriler kokusuz olanını tercih edeceklerdir. Bu nedenle sipariş esnasında genellikle her ikisinden de talep edilmektedir. İşletmeniz müşterisinin tercihi burada önemlidir. Ayrıca ıslak mendiller alkollü ve alkolsüz olarak tercih edilebilmektedir.

Renk Seçimi ve Maliyet

Baskı sırasında seçilecek özelliklere göre fiyat değişebilmektedir. Fiyat değişikliklerinde renk ve boyut seçimi önemli rol üstlenmektedir. Beyaz ana renk olduğundan maliyeti etkilememektedir. Dört farklı boyutta üretime dahil edilen ıslak mendiller işletmenizin seçimine uygun boyutlara göre farklı maliyetler içerebilmektedir. Ancak getirisi düşünülecek olursa, maliyetin son derece düşük olacağı kesindir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart