Loading...

Kese Kağıdı İhracatı

Kese kâğıdı, kâğıt malzemesi kullanılarak üretilmektedir. Tamamen çevre dostu ürünler olup sağlık açısından ciddi zararları yoktur. Ambalaj sektöründe kullanılan doğal bir malzemedir. Plastik ve naylon gibi ürünlere nazaran daha kolay toprağa karışabilmektedir. Kullanım alanı oldukça geniştir. Firmamız, kese kağıdı ihracatı ile ülkemizde önde gelmektedir. Tost ve hamburger için üretilen kese kağıtları, pek çok ülkeye ihraç edilmektedir. Tost ve hamburger için üretilen kese kağıtlarımızda fast – food resimleri baskı olarak kullanılmaktadır. Bu tip kese kağıtlarının bir diğer özelliği yanlarının açık olmasıdır. Tost veya hamburgerin rahatlıkla taşınması için bu gereklidir. Kese kağıdı ihracatı ile bu ürünlerimiz tüm dünyaya sunulmaktadır.

Gıda endüstrisinde kullanılan malzemenin bozulmaması ve kullanıcıların zarar görmemesi için kese kağıdı mükemmel bir seçimdir. Son yıllarda bütün ülkeler bu ürünü kullanmaya önem vermektedir. Firmamız kese kağıdı ihracatı ile bu ihtiyacı karşılamak için durmaksızın çalışmaktadır. Farklı renk ve desenlerde ürettiğimiz kese kağıtları hem gözü hem de içinde taşınanlarla karnı doyurmakta, tüketiciye kolaylık sağlarken kullanan firmalara da depolamada kolaylık sağlamaktadır.

Tost ve Hamburger Kese Kağıtları

Tost ve hamburger için yapılan kese kağıtlarının amacı, ürünlerin içindeki malzemenin yere değil, kese kağıdına dökülmesidir. Bir diğer amacı ise ürünlerde bulunan fazla yağı kese kağıdının emmesidir. Tost ve hamburger için ürettiğimiz kese kağıtlarında aynı zamanda sandviç, börek, poğaça gibi unlu mamuller de taşınabilmektedir. Kese kağıdı ihracatı yapılırken kese kağıtları kutulara istiflenir, böylelikle gideceği yere sağlam ulaşırlar.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart