Loading...

Kese Kâğıdı İhracatı

Bir çeşit torba olan kese kâğıdı, unlu mamulleri neme karşı korumak amacı ile kullanılan ambalaj ürünlerindendir. Bu ürünleri üretirken kullanılan kağıtların kaliteli ve sağlıklı ürünlerden yapılması gerekmektedir. İşletmelerin özelliklerine göre farklı boyutlarda üretilebilen bu ürünler, özellikle self servis, paket servis, fırın gibi işletmelerde yoğun olarak kullanılmaktadır. Tost, hamburger gibi gıda ürünleri için kullanılan bu ürünleri firmamız Rftpak ambalaj da üretmektedir. Geçerli olan sağlık standartlarına göre üretim gerçekleştiren firmamız, kese kağıdı ihracatı işlerini profesyonel bir şekilde yerine getirmektedir.

Kullanışlı ve Kaliteli Kese Kağıtları

Paketleme adına pratik olan kese kağıtları, farkı işletmelerin ihtiyaçlarına göre çeşitli boyutlarda üretilmektedir. Bu ürünler neme ve sıvıya karşı dayanıklı ürünlerdir. Firmamız bu ürünleri son teknolojik makineler ve kaliteli kağıtlar kullanarak üretmektedir. Siz de işletmelerinizin ihtiyacı olan kese kağıtlarını firmamızdan satın alabilirsiniz.

Kese Kâğıdı Fiyatları Ne Kadardır?

Kese kağıtları gıda sektöründe önemli bir yere sahip paketleme ürünlerindendir. Bu paketleme ürünleri, fırın, yemekhane, paket servis yapan işletmeler başta olmak üzere pek çok sektörde aktif olarak kullanılmaktadır. Bu ürünlerin fiyatları ise şirket logolarının olup olmaması, boyutları ve sipariş sayısı gibi belirli hususlar göz önünde bulundurularak belirlenmektedir. Firmamız da bu durumları göz önünde bulundurarak bir fiyat politikası belirlemiştir. Siz de ihtiyacınız olan ürünler için firmamız ile çalışabilir ve sipariş vermek için iletişim adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart