Loading...

Kese Kâğıdı Baskılı

Kese kâğıdı, kâğıttan yapılmış bir tür torbadır. Bu torba çeşidini, genellikle unlu mamulleri nemden korumak amacı ile kullanılmaktadır. Fırınlarda, self servis ve paket servis yapan işletmelerde gıdaların satışı için tercih edilmektedir. Sağlık standartlarına uygun bir şekilde üretilmesi gereken bu ürünler, ayrıca işletmelerin logolarının da yer aldığı ürünlerdir. Bu da işletmenin kurumsallığına katkı sağlamaktadır. Firmamız da paketleme adına önemli olan bu ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir. Tost, hamburger gibi yiyecekleri nemden uzak tutarak muhafaza etmek için kullanılan bu ürünleri, kaliteli kağıtlar kullanarak üretmektedir. Siz de kese kağıdı ihracatı gerçekleştiren firmamızla çalışmak isterseniz iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kaliteli Kese Kağıtları

Kese kağıtları paket servis ve self servis çalışan işletmeler için önemli olan ürünlerdendir. Bu ürünlerin gıdaları iyi muhafaza edecek biçimde yani sağlam ve neme karşı dayanıklı ürünler olması gerekmektedir. Firmamız bu ürünleri kaliteli kağıtlar ve son teknolojik makineler ile üretmektedir. Siz de işletmenizin ihtiyacına uygun ürünleri firmamızdan satın alabilirsiniz.

Kese Kağıdı Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Kese kağıtları kullanıldığı alanlara göre farklı büyüklüklerde üretilmektedir. Bu durum kese kağıtlarının satış fiyatlarını da etkilemektedir. Ayrıca sipariş miktarı da fiyatları etkileyen unsurlardandır. Firmamız da bu durumu göz önünde bulundurarak müşterilerinden sipariş almaktadır. Siz de ihtiyacınız olan kese kağıtları için firmamızdan sipariş verebilir ve sorularınız için iletişim adreslerimizden bizim ile irtibat kurabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart