Loading...

Kasap (Et) Kağıdı     

Kasap Kâğıdı, oldukça geniş kullanım yelpazesine sahip bir üründür. Tercih edilme nedenleri sağlam, güvenilir performans, iyi verim, yüksek hijyen ve likit direnç sunma olarak sıralanabilir. Kasap kâğıdı olarak beyaz, lamineli ve baskılı çeşitlerimiz mevcuttur. İnsan sağlığına zararı olmayacak şekilde üretimi gerçekleştirilen ürünlerimiz birebir gıda ile temas etmek için uygundur

Et kağıdının en çok kullanıldığı sektörler, gıda servisi ve süper marketlerdir, aynı zamanda genel ambalajlama ve koruma amaçlı olarak sanayi sektöründe de kullanılmaktadır. Kasap Kağıdının yırtılma direnci ve patlama dayanıklılığı et, balık ve kümes hayvanlarını sarmak ve paketleme için idealdir. Ayrıca sıcak ve soğuk sandviçleri korumak içinde kullanılır. Özellikle, nem ve et sularına dayanabilmesi nedeniyle gıdaların sarılması için mükemmel seçimdir. Bununla birlikte birçok restoran temizlik ve hijyen açışından masa örtüsü olarak ta kullanmaktadır. Bununla birlikte özellikle beyaz kasap kâğıdı, ilaç sektöründe sarmal bir koruma malzemesi olarak da kullanılmaktadır.

Minimum Basım Adedi ve Sipariş

Firmamız genellikle 500, 1000, 1500 adetli sipariş almaktadır. Sipariş adeti arttıkça satış fiyatlarımız da belli oranlarda iskonto uygulaması yapmaktayız. Kasap Kâğıdı fiyatları, kullanılan malzemeye, baskı rengine, çeşidine ve gramajına göre değişiklik göstermektedir. İstediğiniz baskıda ve sayıda kasap kâğıdı siparişi vermek ve müşteri memnuniyetinizi artırmak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.           

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart