Loading...

Karton Bardak

Sıcak ve soğuk içeceklerin sunulduğu yoğun işletmelerde cam yerine karton bardak tercih edilmektedir. Özellikle su içilen sebillerde kullanım alanı bulmaktadır. Tek kullanımlık ve hijyenik olmaları tercih sebebinin başında gelmektedir. Kullanım rahatlığı, akma gibi problemler yaşatmamaları, ucuz maliyetli olmaları ve baskılı üretilerek tanıtıma katkıda bulunmaları nedenleriyle birçok sektördeki işletme tarafından kullanılmaktadır. Depolama sorununun olmaması, ihtiyaca göre belirli sayılarda poşetlenebilmeleri, bozulma ihtimallerinin olmaması, kullan at özellikleri sağlık açısından kullanım olanaklarının artmasını sağlamıştır.

Kullanım Alanları

Su insanın vazgeçemeyeceği ihtiyaçlarının başında gelmektedir. Bu ihtiyaç kaynaklı olarak karton bardak neredeyse tüm sektörlerde geçerli bir kullanım alanı bulmuştur. Suyun servis edildiği her sebilde görmek mümkündür. Tek kullanımlık olması, kolay kullanım olanağı sunması sağlık açısından tercih edilen ürünler arasında yerini almasını sağlamıştır.

Çay ve kahve gibi sıcak veya soğuk içeceklerin servis edildiği her noktada ihtiyaçtan öte bir zorunluluk haline gelmiştir. İnsan yoğunluğunun yaşandığı kantinler, fast food işletmeleri, fabrikalar, pazarlar, plajlar ve daha sayamadığımız birçok alan karton bardaklardan faydalanır hale gelmiştir. Düşük maliyetli olmaları ve temizlik maliyetinden kurtarmaları yoğun kullanımda önemli bir etkendir.

Baskılı ve Baskısız

İçeceğin olduğu her alanda sağladığı kolaylıklar nedeniyle kullanım olanağı bulması baskılı ve baskısız üretimin önünü açmaktadır. Kurumsal kimliğin veya markanın tanıtımı açısından baskılı ürünler özellikle tercih edilmektedir. İşletmenin veya markanın logosu ve tanıtımı baskılı bir biçimde yapılabilmektedir. İhtiyaca uygun farklı boyutlarda üretim imkanının olması sayesinde özellikle büyük ve orta boylar için baskılı üretim işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart