Loading...

Karton Bardak

Karton bardak, tek kullanımlık ve hijyenik ürünler olmaları nedeni ile hastane, kantin, fabrika, iş yeri, kutu kahve dükkanları, yemekhane gibi pek çok alanda tercih edilmektedir. Kullan at özelliğine sahip olan pratik ürünler, akıtma ve damlama yapmayan kartondan üretilmektedir. Ayrıca soğuk ve sıcağa da oldukça dayanıklıdır. İnsan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda kullanılan bu bardaklar, maliyet olarak da firmalar için uygundur. Firmamız da bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Siz de ihtiyacınız olan bardakları firmamız aracılığıyla satın alabilirsiniz.

Pratik ve Hijyen İçin Karton Bardak Kullanımı

Firmamız kaliteli ve şık karton bardak satışı gerçekleştirmektedir. Hijyenik ve pratik bir ürün olan bu bardaklarda firmamız, şirket logolarınıza da yer vermektedir. Bu sayede firmanızın tanıtımına da bu ürünler katkı sağlayacaktır. Bir promosyon ürün olarak kullanabileceğiniz bu ürünlere siz de firmamız aracılığı ile ulaşıp istediğiniz adette sipariş oluşturabilirsiniz.

Kaliteli Karton Bardak Fiyatları

Sıcak ve soğuk içecek tüketiminde önemli bir yere sahip olan karton bardaklar, ikamesi olan ürünlere göre hem pratik hem de hijyeniktir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu alanlarda tercih edilen bu ürünlerin satışını firmamız da gerçekleştirmektedir. Firmamızın satışını gerçekleştirdiği kâğıt bardak fiyatları ise bardağın büyüklüğüne, satın alınacak ürün sayısına, modeline ve desenine göre farklılık göstermektedir. Siz de şirket logonuzun yer aldığı kaliteli ve sağlıklı karton bardaklar için web sitemizde yer alan iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart