Loading...

Kars Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Kars baskılı stick şeker ve Amerikan servis restoran ve kafeleriniz için kurtarıcı niteliğinde ürünlerdir. Kurumsal kimliğinizi ön plana çıkarmak ve markanızı resmi olarak işletmeniz içerisinde belirginleştirmek istiyorsanız firma adı veya logonuzun basılı olduğu baskılı ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Stick Şeker

RFTPak ambalaj olarak beyaz şeker ve esmer şeker tercihinize bağlı olarak dışı kuşe kağıt stick şekerler üretiyoruz ve üzerlerine firma adınızı, logonuzu ve bastırmak istediğiniz diğer niteliklerinizi en kaliteli baskı tekniklerini kullanarak bastırıyoruz. Hijyenik koşullarda üretilen stick şeker baskılı ürünlerimiz restoran ve kafelerinizde kullanıma uygundur.

Amerikan Servis

Amerikan servisi ürünlerimiz ise yine aynı baskı kalitesi ve hijyenik koşullarda üretilerek, işletmenizin kurumsallaşma adımlarında tercih etmeniz gereken bir üründür. Türkiye’nin her yerine teslim edebildiğimiz Amerikan servisi ürünlerimizin üzerinde firma adınız, markanızın logosu, sloganınız ya da sosyal medya adresleriniz yer alabilir. Böylece restoran ve kafelerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler sayesinde doğal bir şekilde tanıtımınızı yapmış olursunuz. Yatay ya da dikey tasarım sizlerin tercihine göre oluşturulur. Online WhatsApp sipariş hattımız sayesinde kısa süre içerisinde sipariş talebinizi oluşturabilirsiniz. Son derece kaliteli ürünlerimizden en uygun fiyatlar ile yararlanabilirsiniz. Böylece toptan alışveriş yaparak kendi isteğinize göre tasarlanmış olan Amerikan servisi ya da baskılı  stick şeker ürünlerini kişiselleştirebilir ve size ait bir hale getirerek işletmeniz içerisinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart