Loading...

Kars Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

RFTPak firması işletmelerin ihtiyaç duyabileceği Kars baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil gibi ambalajlı ürünlerin imalatını ve satışını yapmaktadır. Firmamız bünyesindeki geniş ürün yelpazesi içerisinde sadece baskılı kolonyalı ıslak mendiller değil işletmelerin ihtiyaç duyabileceği diğer ambalajlı ürünler de bulunmaktadır. Baskılı ürünlerin işletmelere olan güveni arttırarak markalaşmalarına katkı sağladığı ve yeni müşteriler kazandırdığı gözlemlenmiştir. Firmamız talep ettiğiniz takdirde işletmeleriniz için logo tasarımı hizmeti vermektedir. Aynı şekilde hazır logoların da basım hizmeti bulunmaktadır. Firmamızın internet sitesini ziyaret ederek bütün ürünlerimizi inceleyebilir, istediğiniz ebat ve miktarda siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil Kullanım Alanları

Yeme içme sektöründe faaliyet göstermekte olan işletmeler baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil ürünlerini müşterilerine ikram olarak sunmaktadır. Baskılı kolonyalı ıslak mendiller kısa sürede el hijyenine ulaşmanın en kolay yöntemlerinden biridir. Bu mendillerin tek kullanımlık olması ve ambalajlı paketler içerisinde kullanım anına dek kurumadan saklanabilmeleri kullanışlılıklarını arttırır.

Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil Avantajları

Baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendiller bu işletmelerin reklam yapabilmeleri için de büyük bir fırsattır. Bu tipteki mendiller açılmadan elden elde gezebilir, bu durum işletmelerin reklamlarını yapabilmelerine olanak sağlayarak onlara yeni müşteriler de kazandırmaktadır.  Kullanılmadığı zamanlarda çanta ya da ceplerde saklanabilirler. Hem müşteriler hem de çalışanlar tarafından tercih edilir.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart