Loading...

Karaman Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Tek kullanımlık ürünlerin hayatımıza girmesiyle birlikte, tanıtım amaçlı kullanılmaları da başlamıştır. Daha çok yiyecek ve içecek sektöründe kendini gösteren tek kullanımlık ürünler, ıslak mendillerin kendilerini göstermesiyle farklı sektörlere de açılmıştır. Öncelikle hizmet sektörü olmak üzere müşteriyle birebir ilişkiye girilen tüm sektörlerde tek kullanımlık ıslak mendillerin önemi gittikçe artmaktadır. İşletmenin verdiği hizmetten yararlanan kişi için bu bir hediye anlamı taşımaktadır. Tek kullanımlık olmasına rağmen hizmeti alan müşteri tarafından çoğunlukla sonradan kullanılmak üzere fazlası alınarak daha fazla kişiye ulaştırılması sağlanmaktadır. Bu durumda tanıtımın ön plana çıkmasını sağlamıştır.

Baskılı Islak Mendilde Dikkat Edilecekler

Baskılı ıslak mendillerin tanıtım amacıyla kullanılabilmesi için bilgilerin kısa, anlaşılır ve hatasız bir biçimde verilmesi gerekmektedir. Öyle ki bu basit bir hediye değil işletmenin tanıtılması ve ilk imajı açısından önemli bir adım sayılmaktadır. Karaman baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil seçimlerinizde;

  • İşletmenizin logosu ve tam adı mutlaka baskıda yer almalıdır.
  • İşletmenizin iletişim bilgileri ve elbette ki adresi açık ve anlaşılır bir biçimde bulunmalıdır.
  • İşletmenizin internet adresi mevcut ise daha fazla tanıtım için, mutlaka yazılmalıdır.
  • Baskıda kullanmak istediğiniz renklerin ve resimlerin kurumsal kişiliğinizle ortak olmasına dikkat edilmelidir.

Islak Mendil Seçenekleri

RFT Paketleme ve Ambalaj firması ıslak mendil hakkında birçok seçeneği müşterilerine sunmaktadır. Islak mendilinizin boyutunu, baskı kalitesini, iç malzemesini, kolonyalı veya parfümlü oluşunu siparişinizde seçme şansına sahipsiniz. Her türlü soru ve sorunlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart