Loading...

Karabük Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Yeme içme sektörü hizmet sektörünün en geniş ve önemli kollarından birisidir. Bu nedenle bu sektöre giren işletmeler başarılı olabilmeleri için birçok şeye ihtiyaç duyar. Karabük baskılı stick şeker ve Amerikan servis ürünleri işletmelerin ihtiyaç duydukları ürünlerden sadece bir kaçıdır. RFTPak firması işletmelerin bu ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına çalışma yaşamına giriş yapmıştır. Kaliteli ambalaj kağıtları, baskı kalitesi, uygun fiyatları ve kargo avantajları ile alternatiflerinin her zaman önünde olan firmamız müşteri memnuniyetine verdiği önem sayesinde ayakta kalmaya devam etmektedir.

Baskılı Stick Şeker

Çay ve kahve gibi sıcak içecek servisinin çok miktarlarda yapıldığı büfe, kafe ve kahvehane gibi yerlerde sıklıkla tercih edilen baskılı stick şekerler hem işletmelerinizin logosunu taşıyarak reklamını yapar hem de müşterilerin hayatına kolaylık katar. Masalarda kolayca saklanabilen baskılı stick şeker ürünleri müşteri kitlesinin farklı ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına esmer ve beyaz şeker seçeneklerine de sahiptir.

Amerikan Servis

Yemek servisinin yapıldığı restoran, kafe, bar ve bistrolar insan kalabalığının fazla olduğu yerlerdir. Bu kalabalığın kontrolünün sağlanması ve müşterilerin masalarına yerleştirilerek servislerinin açılması için Amerikan servisler kullanılır. Amerikan servisler sayesinde servis açması ve kapatması işletmelerde çalışan elemanlar için oldukça kolay hale gelmiştir. Amerikan servisler aynı zamanda işletmelerin temizliğine katkıda bulunarak yerlerin hijyenik kalmasını sağlar. Müşteri kontrolünün sağlanması ve elemanlara sağladığı kolaylık açısından oldukça sık tercih edilirler.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart