Loading...

Karabük Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Islak mendil gelişen ve değişen günlük yaşam ile insan hayatına kolayca girebilmiş bir temizlik malzemesi olarak adlandırılabilir. Özellikle kafe, restoran gibi yeme içme mekanlarında sıklıkla kullanılan bir malzemedir. Ayrıca günlük hayatta hemen ulaşılabilecek ve hijyeni sağlayan bir malzeme olması ıslak mendili önemli bir konuma getirmiştir. İnsanların yanında taşıdığı ya da gittikleri mekânda önlerine gelen ıslak mendil sadece hijyen amacı gütmemektedir. Çok fazla hayatımızın içinde bulunmasından dolayı ayrıca bir reklam malzemesi haline de gelmiştir. Karabük baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil hem reklam amacını hem de hijyen amacını yerine getirmektedir. RFTPAK ambalaj bu konuda kaliteli hizmet veren bir firmadır.

Baskılı Islak Mendil

Islak mendillere olan ilgi bu ürünün çeşitliliğine neden olmuştur. Çeşitlerinden bir tanesi de ıslak mendildir. Islak mendiller alkol ve paraben içermezler. Cildin ihtiyacı olan durumlara göre alkollü ya da alkolsüz ıslak mendil seçilebilir. Baskılı ıslak mendiller çok kolay ve çok etkili bir reklam türüdür. Her zaman elimizde bulunabilecek bir ürünün üstündeki baskı da her zaman gözümüzün önünde olacaktır. Bu yüzden özellikle reklam aracı olarak da kullanılır.

Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Kolonyalı ıslak mendilin normal ıslak mendillerden farkı isminden de anlaşılacağı üzere kolonyalı ya alkollü olmasıdır. Duruma göre bu ıslak mendiller de tercih edilmektedir. Bilindiği üzere alkol bakteri öldürmekte kullanılan etkili bir araçtır, bu yüzden kolonyalı ıslak mendillerin de oldukça ilgi gördüğünü söylemek gerekir. Kolonyalı ıslak mendillere baskılı reklam vermek doğru bir yatırım olacaktır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart