Loading...

Kaliteli Baskısız Pizza Kutuları

Pandemiyle birlikte artan ve artmaya da devam eden pizza paket servis sektörü artık firmamızla birlikte daha sağlıklı ve kaliteli!

Baskısız Pizza Kutularımız; pizzalarınızın soğuk havalarda soğumasını, sıcak havalarda ise hamurlaşmasını engeller. Hijyenik açıdan da gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz şekilde üretilmiştir. Pizzalara zarar verici herhangi bir katkı maddesi de bulundurmayan baskısız pizza kutularımız geri dönüşüme uygun olarak üretilmesiyle de çevre dostudur.

Rahat taşınabilir özelliğine de sahip olan baskısız pizza kutularımız ile hem sizin hem de müşterilerinize kullanım kolaylığı sağlamaktayız.

Kaliteli ve kolay istiflenmesi sayesinde de tercih edilen baskısız pizza kutularımızı katlanabilir şeklinde tarafınıza teslim etmekteyiz.

Çalışma prensibi ve müşteri memnuniyetini her zaman göz önünde bulunduran yapımız nedeniyle de baskısız pizza kutularımızı, belirttiğiniz tarih ve saat aralığında üretim ve teslime ekstra dikkat etmekte ve bu kurala göre çalışmaktayız.

Sağlığınız Emin Ellerde

 

Baskısız pizza kutularımız tüm sağlık ve hijyen koşullarına dikkat edilerek üretilmektedir.

Firmamız Tüm Türkiye’ye gönderim fırsatı sunmaktadır. Aynı zamanda firmamız yurtiçi siparişleriniz için gerekli olan tüm uygunluk ve sertifikalara da sahiptir.

 

Fiyat Bilgisi

 

Baskısız pizza kutularının fiyatları; kullanılan kağıt yapısına ve yan malzemelerin çeşidine, kutu adetine ve kutu ölçüsüne bağlı olmak üzere değişkenlik göstermektedir. Baskısız Pizza kutu fiyatları ile ilgili bilgi almak için iletişim bölümünden firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart