Loading...

Kahramanmaraş Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Paketli ve baskılı ürünler gıda ve konaklama sektöründe hizmet veren her türlü işletmenin ihtiyaçlarının başında gelir. RFTPAK her imkanıyla bu hizmeti size sunmaya hazır. Ürünlerimiz firmamız güvencesinde el değmeden paketlenmektedir. Yurdumuzun neresinde olursanız olun en hızlı şekilde istediğiniz ürünler işletmelerinize ulaştırılmaktadır. Bilgi iletişim ağımızda kayıtlı telefonlarımız ve e-posta adreslerimiz vasıtasıyla firmamızla bağlantı kurabilir ve sürecin nasıl işleyeceği konusunda istediğiniz bilgileri alabilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz.

Baskılı ürünlerde işletmelerinize gelen müşterilerin dikkatini çekecek görselliğe sahip olmak büyük önem kazanmaktadır. Çünkü, bunlar çay veya kahve içen, oturup atıştıran, yemek yiyen tüm misafirlere sunulan lansman ürünleridir. Kahramanmaraş Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis, keyifle işletmenizden ayrılan müşterilerin yeniden gelebilmeleri için çağrı pusulalarıdır. O yüzden, hazırlanmalarına gerekli özen gösterilmelidir. Markanız ve logonuz için her türlü görsellik ve renk bu ürünlerde denenebilir.

Aradığınızda ilk önce tasarımı konuşuyoruz. Seçenekler sunuyoruz. Onayınızı aldıktan sonra siparişlerinizi alıyoruz. Size özel ürünleri, birinci sınıf kalitesi ve fiyat avantajları ile dükkanınıza/tesisinize gönderiyoruz.

Stick Şeker Baskılı Tasarım

Şehrinizin tanıtımına da katkı sağlayacak “Kahramanmaraş Baskılı Stick Şeker” çeşitlerini üç ayrı seçenekte sunmaktayız: esmer şeker, beyaz şeker ve tatlandırıcı. Paketlerin içine koyduğumuz iç ürünlerimiz %100 şeker pancarından üretilmekte ve Türk Gıda Kodeksi yönetmeliğine uygun olarak 2, 3 ve 4’er gramlık paketlerde hazırlanmaktadır. Tek kullanımlık olduğundan gerekli hijyen sağlanmaktadır.

Masalardaki Servis

Masa üstlerinin müşteri için dizaynındaki vazgeçilmezi olan “Kahramanmaraş Amerikan servis” ürünlerimiz farklı kâğıt türlerinden ve ayrı boyutlarda üretilebilmektedir. Kafe, restoran/lokanta ve otellerinizdeki yemek masalarınızda daimî temizlik ve hizmette zaman tasarrufu sağlayacaktır. Baskılı Amerikan servis modelleri, markanızın imgesinin müşteriye yansıtılmasında en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır. Yörenize ve mekanınıza uygun zengin bir tasarım hatta üzerine isteğe göre yazılar ve iletişim numaralarınız eşliğinde müşterilerle sofrada beklerken dikkatini çekebilirsiniz. Hatırda kalmak ve hatırlatabilmek önemlidir. Siz isteyin biz hazırlayalım.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart