Loading...

Kahramanmaraş Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Kahramanmaraş baskılı stick şeker ve amerikan servis üretimi için yer arayanlara Rftpak firması olarak toplu üretim ve satışını yapmaktayız. Çay ve kahve sunulan her yerde şeker kullanımı sağlanır. Bu nedenler kafeler, barlar, oteller, ofisler, eğitim kurumları ve diğer ortak paylaşım alanlarında şeker bulundurmak gereklidir. Şeker tercihi olarak açık şeker tercihi hoş ve hijyenik bir seçim değildir. Stick şekerler şık ve hijyenik bir ürün olmaktadır. Stick şekerler el değmeden üretilmektedir. Stick şeker paketleri kuşe kâğıttan olup içerine %100 şeker parçacıkları doldurularak üretilir. Stick şeker paketleri üzerine marka logosu, tasarımı ve iletişim bilgileri basılı olacak şekilde sipariş verebilirsiniz.

Stick Şeker Çeşitleri

3 farklı gramajda stick şeker üretimi sağlamaktayız. Size uygun gramajda stick şeker siparişi verebilirsiniz. Stick şeker içerikleri olarak; beyaz şeker, esmer şeker ve tatlandırıcı seçenekleri bulunmaktadır. Her çeşitten veya tek çeşitten dileğiniz seçenekte sipariş verebilirsiniz.

Baskılı Amerikan Servis

Amerikan servis kullanımı yiyecek içecek sektörü başta olmak üzere eğlence sektörü ve yeme içme hizmeti veren her yerde kullanılması gereken bir üründür. Amerikan servis, tek kullanımlık olup kişiye özeldir. Bu sebeple hijyenik bir kullanım olanağı sağlar. Masaya servis açarken, toplarken ve temizlerken amerikan servis kullanımı, sürecin hızlı ve kolay bir şekilde ilerlemesini sağlar. Üzerine logo, tasarım ve menü baskısı olacak şekilde sipariş verebilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart