Loading...

Kahramanmaraş Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Mendil

Ülkemizde son 7 yıldan bugüne ıslak mendil kullanımı artış göstermektedir. Bu durum ise her geçen gün artmaktadır. Ofiste ve evlerde temizlik amacıyla sıkça kullanılan ıslak mendil ve kolonyalı ıslak mendiller su ve diğer temizlik ürünlerine ulaşılamayan durumlarda hızlı ve pratik şekilde çözümler sunmaktadır. Islak mendilin yapılış aşamaları şunlardır ilk olarak sentetik kâğıt temizleyici solüsyon ile ıslatılır. Daha sonra ise belirli ölçülerde kesilir. Kesilen ıslak mendiller paketleme işlemine doğru yola çıkar. Kahramanmaraş Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Mendil üretici firması olarak ürettiğimiz ıslak mendillerin yapılış aşaması bu şekildedir.

Islak Mendil ve Kolonyalı Islak Mendillerin Kullanım Avantajları

Birçok kullanım alanı olan ıslak ve kolonyalı ıslak mendiller günümüzde iş yerlerinin hemen hemen her çekmecesinde, evlerde, araç torpidolarında sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Elektronik cihazların temizliğinde ve makyaj temizliğinde fazlası ile etkili bir çözüm sağlamaktadır. Baskılı ıslak ve kolonyalı mendilleri kullanan işletmeler oteller restoranlar v.b reklam konusunda birçok işletmeden daha önceliklidir çünkü baskılı ıslak ve kolonyalı mendilleri yanımızda taşımak diğer temizlik materyallerini yanımızda taşımaktan çok daha pratiktir bu nedenle müşterileriniz işletmenizden aldıkları ıslak mendilleri her koşulda ve her ortamda kullanabilecekleri için en aklınıza gelmeyen yerlerde bile işletmenizin reklamını yapmış olursunuz.

Islak mendiller ev içi kullanımlarda da oldukça yaygın hale gelmektedir. Dökülen ya da aniden oluşan lekeleri temizleme konusunda hızlı ve pratik çözümler sağlamaktadır. Firmamız RFT Paketleme ve Ambalaj tarafından üretilen ıslak ve kolonyalı mendiller halk sağlığı tarafından risk taşımayacak niteliklerde üretmektedir. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve firmanıza özel sipariş oluşturmak içi bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart