Loading...

İzmir Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Restoran, kafe, bar, otobüs dinlenme alanı, büfe gibi yerlerde müşteri sirkülasyonu fazladır. Bu nedenle müşterilerin hızlı bir şekilde yerlerine yerleştirilmesi ve masalarının toplanması gerekir. İzmir baskılı stick şeker ve Amerikan servis ürünleri bu noktada devreye girer. RFTPak olarak firmamızın en yüksek baskı ve kağıt kalitesiyle ürettiği ambalaj ve kağıt ürünleri ile işletmelerinizin ihtiyacı olacağı bütün hizmetleri karşılıyoruz. Firmamız işletmelerinizin logo ve iletişim bilgilerini en iyi baskı kalitesiyle Amerikan servislerin ve stick şekerlerin üzerine basabilmektedir.

Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis Kullanımı

Baskılı stick şekerler çay, kahve ve diğer çeşitli içeceklerin servislerinin yapıldığı işletmelerde tercih edilmektedir. Tekli paketlenmeleri ve depolanmasının kolay olması tercih edilme sebeplerinden en önemlisidir. Stick şekerler her masada bulunabilmeleri ile hem müşterilere hem de işletme bünyesinde çalışan kişilere kolaylık sağlar. Tekli ambalajlarının el değmeden üretilmesi aynı zamanda bu şekerlerin hijyenik olmasının sebebidir.

Amerikan servisler yemek servisi yapan restoran ve kafelerde tabakların altına konulmak üzere üretilir. Yemek servisi yapan işletmelerin temiz olması kritik önem taşır. Amerikan servisler müşterilerin yemekleri bittikten sonra masanın kolayca ve zahmetsiz bir şekilde toplanmasına ve temizlenmesine yardımcı olur. Kolayca ve hızlıca temizlenen masalar oldukça kısa bir süre içerisinde yeni müşteriler için hazır duruma gelir. Web sitemizi ziyaret ederek ihtiyacınız olan bütün siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart