Loading...

İstanbul Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

El hijyeninin sağlanması yemek sektöründe özelikle önemlidir ve bu sektörde ıslak mendile duyulan ihtiyaç her geçen gün daha da artmaktadır. İstanbul baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil ihtiyacının yüksek olduğu illerin başındadır. Baskılı ve kolonyalı ıslak mendiller tekli olmaları ve kullanım kolaylıkları sayesinde kullanıcılar tarafından tercih edilir. RFTPak kaliteli malzemeleri ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile piyasadaki baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil açığını kapatmaya devam etmektedir.

Baskılı ve Kolonyalı Islak Mendillerin Kullanım Alanları

Özellikle yemek servislerinin yapıldığı kafe, restoran ve barlarda kullanım ihtiyacı oluşan ıslak mendiller, kullanım kolaylıklarıyla müşterilere en kolay hizmeti sağlar. Kullanılmadığı takdirde cepte ya da çantalarda saklanabilen baskılı ve kolonyalı ıslak mendiller daha sonra da tüketilebilir. Bu tip ıslak mendiller yemek servisinin yapıldığı mekanlarda kullanıldığı gibi eve sipariş edilen yemeklerin yanında da gönderilir. Lokantanızın ya da kafenizin isminin, logosunun, iletişim bilgilerinin yer aldığı baskılı ve kolonyalı ıslak mendiller kaliteli bir temizlik ürünü olduğu kadar etkili bir de pazarlama stratejisidir.

Web sitemizi ziyaret ederek, baskı kalitesiyle sektördeki alternatiflerinden öne çıkan firmamızın en özenli şekilde hazırladığı ürünleriyle baskılı ve kolonyalı ıslak mendil ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart