Loading...

Isparta Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

Kafe ve restoranlar için büyük ölçüde kolaylık sağlayan Isparta Stick Şeker ve Amerikan Servis isteğe uygun baskılarla ve pratik kullanımıyla işletmenize şık bir sunum imkânı sağlayacaktır. İşletmelere zamandan tasarruf sağlarken misafirler için görsel bir şıklık oluşturur. Tek kullanımlık olması ile hijyenik olan ürünlerimiz aynı zamanda kişiye özel bir alan yaratmaktadır. Baskıda renk seçenekleri mevcuttur. Baskılar sıvı ile temas ettiğinde herhangi bir renk akma veya deforme olma olmaz. Stick şeker ve amerikan servislerimiz üzerine arzuya göre logo, adres, telefon numarası, işletme adı vb. Reklamlar basılmaktadır.

Amerikan servis kullanımıyla çatal kaşıklar direkt olarak masa ile temas etmek yerine kişiye özel açılan servise temas eder ve böylece işletmenize gelen misafirleriniz gönül rahatlığıyla oturur. İşletmenizde masa örtüsü kullanıyorsanız amerikan servis sayesinde lekelerden koruyabilirsiniz. Hızlı ve pratik masa temizliği ile sizlere zaman kazandırır. Amerikan servisteki ebatlar arzunuza göre yapılır. Kullandığımız kağıtlar birinci kalite olup kraft ve kuşedir.

Masalarda açık bir şekilde duran şekerler yerine tek kullanımlık stick şekerlerimiz işletmenize değer katacaktır. Stick şekerlerde beyaz şeker ve esmer şeker seçenekleri mevcuttur. Stick şekerlerde dolum gramajlarında seçenekler vardır. Sadece işletmelerde değil evlerde de rahatlıkla kullanılan bir üründür. Oldukça ekonomik bir üründür. Toz şeker olması ile içeceklerde daha çabuk erir. Üzerinde gramaj bilgisi yer alır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart