Loading...

Islak Mendil İhracatı

Islak mendil, insanların günlük hayat içerisinde pratik bir şekilde kullanımından dolayı sıklıkla tercih ettiği bir hijyen malzemesi haline gelmiştir. Firmamız tarafından üretilen ıslak mendiller tüm hijyen, kalite ve sağlık testinden geçmektedir. Bu kaliteli üretimimizin diğer ülkelere de satışı yapılmaktadır. Firmamız tarafından gerçekleştirilen ıslak mendil ihracatı gün geçtikçe artan bir istikrara sahiptir.

Her Kullanımda Pratik Hijyen Koşulları

Islak mendil hayatımızın her alanında ve her anında kolaylıkla kullanabildiğimiz bir hijyen malzemesidir. Islak mendiller istenilen yere götürülebilir ve taşınabilir. Bir çantaya ya da bir cebe sığabilecek boyutta olabilen ıslak mendillere her an ulaşabilir ve silmemiz gereken yerleri pratik bir şekilde silebiliriz. Bir yemek yeme anında, iş arasında kahve içerken olabilecek ufak bir aksaklıkta ıslak mendillere başvururuz. Çalışma masamızı silerken, evin herhangi bir yerinde olan lekelerde ve ayrıca bebeklerin temizliğinde ıslak mendiller pratik bir kurtarıcı görevindedir.

Sağlıklı Üretim Artan İhracat

Islak mendiller satışa sunulmadan önce belli sağlık testlerinden geçirilmektedir. Islak mendil doğrudan cilde temas eder ve içerisinde zararlı kimyasallar barındırmaması oldukça önemli bir koşuldur. Firmamız tarafından ıslak mendillerin üretiminde insan sağlığı ön planda tutulmaktadır. Üretimde zararlı kimyasallar barındırılmaz. Bu kaliteli üretim beraberinde ıslak mendil ihracatı getirmiştir. Kaliteli hizmet sunan firmamız hem ülke içi hem de ülke dışı satışları yapmaktadır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart