Loading...

Islak Mendil İhracatı

Islak mendil dünya genelinde ve özellikle günümüz şartlarında çokça tercih edilen kullanışlı bir hijyen ürünüdür. Farklı tarzlarda ve kalitelerde üretilen ıslak mendil, temizleyiciliği ön planda olan bir üründür. Kullanışlı özelliği ve tek kullanımlık olmasıyla birlikte, gittiğimiz her yerde pratik bir hijyen çözümüdür. Dünyada ıslak mendil ithalatı konusunda 1. sırada Amerika, Islak Mendil İhracatı konusunda da 21. sırada Türkiye yer almaktadır. İhracatta sabunun bir alt sınıf ürünü olarak geçen ıslak mendilin ticaret hacmi 15 milyar dolardır. Türkiye’de bu rakam 240 milyon dolardır. Salgın nedeniyle çoğu ürünün ticaret hacminde düşüş yaşanırken, Islak Mendil İhracatı yerini korumuş hatta artış sağlanmıştır.

Toptan alımlarda müşterilerinin taleplerini en iyi şekilde karşılayan firmamız, çoğu firmanın ilk tercihi haline gelmiştir.  Firmamız özelinde 6*10, 7*10, 6*12 ve 7*12 ölçülerinde paketler halinde ıslak mendil üretimi yapmaktayız. Ambalajların üzerine istenilen şekilde şirket logosu veya amblem baskısı yapılabilmektedir. Minimum 10.000 adet sipariş verilebilmektedir. Özenle üretip hazırladığımız ıslak mendillerin üzerine kurumsal logoları kaliteli baskı sistemimizle işlemekteyiz.

Çeşitlerimiz ve Standartlarımız

Müşterilerimizin taleplerini en iyi şekilde karşılamayı ilke edinen firmamız, üretimde gelen talep doğrultusunda istenilen malzemeyi kullanabilmektedir. Kağıt malzemesi olarak beyaz tripleks, çorbalık kuşe, gri tripleks ve metalik kağıt kullanabilmekteyiz. Flekso baskı tekniğiyle üretim yapılan firmamızda, ıslak mendillerin iç sıvı kokusu genel, iç sıvı çeşitleri ise yumuşak olarak tasarlanmıştır. Islak Mendil İhracatı konusunda da pek çok firmanın ilk tercihi haline gelen firmamız gururla hizmetine devam etmektedir. Islak mendil fiyatları istenilen ölçülere göre farklılık göstermektedir. Firmamız özelinde en çok tercih edilen 6*10 ölçülerinde üretilen ıslak mendildir. Siz de kaliteli ve uygun hizmetle pratik hijyen unsurlarına sahip olmak için bizimle iletişime geçiniz.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart