Loading...

Islak Mendil (7×10 ebat)

Kaliteli baskı ile canlı renklere sahip promosyon ürünleri, işletmenin değerini arttırarak tanıtımına katkı sağlayan önemli parçalardır. Ürünün sık el değiştirmesi nedeniyle işletme bilgileri ve tanıtımının yer aldığı baskının bozulmaması oldukça değerlidir. Firmamız tarafından farklı çeşitlerde üretilen Islak Mendil (7×10 ebat) işletmenin tanıtım görevini en iyi şekilde yapacak biçimde baskı kalitesiyle imal edilmektedir. Zamanla görülen renk bozulmaları ve mürekkep karışmaları olmamakta, firmanın uzun zaman tanıtılmasına katkı sağlamaktadır. Baskı tipi sipariş talebinize göre değişmektedir. Dijital ve Flexi baskılardan birini tercih edebilirsiniz.

Hangi Baskı Seçilmeli

Islak Mendil (7×10 ebat) muhafaza edilen içindeki mendil boyutu ile daha fazla yiyecek, içecek, ulaşım ve ikram(otel gibi) sektörlerde tercih edilmektedir. Bu tip yerlerde gerek depolama gerekse kullananın daha çok elini kullanması nedeniyle kaliteli baskı ön plana çıkmaktadır. Dijital baskı bilgisayar ortamında mürekkebin muhafazaya basılması sistemine dayanır. Görüntü ve renk kalitesi daha düşüktür. Flexi baskı ise basılacak tanıtımın kalıba dökülmesi ve baskı sırasında bu kalıbın kullanılmasını sağlayan bir sistemdir. İlk baskılar Dijital baskıya oranla daha maliyetli olmakla birlikte kalıbın saklanması nedeniyle diğer siparişlerde maliyet düşmektedir. Baskı kalitesi daha net ve daha canlı olmaktadır. Her iki baskı türü de elden ele dolaşmaya elverişli olan ürünlerde mükemmel sonuçlar vermektedir.

Seçiminizi Hemen Yapın

İçeriğindeki mendilin farklı seçeneklerle tercih edilebilmesi, farklı baskı tekniklerinin siparişe konu olması nedeniyle Islak Mendil (7×10 ebat) en fazla yiyecek, içecek ve ulaşım sektöründe tercih edilmektedir. Sizde hemen sipariş verebilir hem içerik hem dış baskıda farklı seçeneklerden faydalanabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart