Loading...

Islak Mendil (7×10 Ebat)

Islak mendil; sentetik kağıtların, esans bazlı solüsyonlarla ıslatılması ve amaca uygun ölçülerde kesim yapılması sonucunda elde edilir. Bir yeri veya bir eşyayı dezenfekte etmek için kullanılan bir materyaldir. Yetişkinlerin, çocukların ve bebeklerin temizlik ve bakım için kullandığı materyaller arasında üst sırada yer alır. Hem kolay taşınması hem de pratik kullanımı sayesinde hijyeni büyük ölçüde sağlamaya yardımcı olur. Antibakteriyel temizleyiciler olarak hayatımızın bir parçası haline gelmişlerdir. 7×10 ebatındaki ıslak mendilimiz işletmelerin büyük oranda tercihi olan çeşidimizdir. RFTPAK olarak ıslak mendil seçeneğimiz fazladır. Boyut boyut üretim yapılmaktadır. Islak mendil çeşitlerimiz, 6×10, 6×12, 7×10, 7×12 ölçülerinde yapılmaktadır.

Esanslar konusunda müşterilerimizin isteği göz önüne alınır. Mandalina ve limon gibi hoş kokulu ıslak mendillerimizi istediğiniz boyutta sizlerle buluşturuyoruz. Markası özel olan, tek kullanımlık ıslak mendillerimiz; restoran, cafe, bar gibi insan sayısı fazla olan kalabalık mekanlarda sıkça tercih edilmektedir. Firmamız; eksiksiz bir şekilde izin belgelerine sahiptir. Steril ortamlarda üretim yapılmaktadır.  Islak mendillerimiz, pH derecesi bakımından cildi tahriş etmeyecek şekilde üretilmektedir. Detaylı bilgi almak veya sipariş vermek için bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Kullanım Alanları

Bebeklerin alt değişimlerinde kullanılarak bebeğin temizlenmesinde, makyaj silinmesinde, ani meydana gelen kazalarda leke oluşumunun önlenmesinde, kirlerin ve toz taneciklerinin temizlenmesinde, halı lekelerinin giderilmesinde oldukça etkilidir. Gıda işletmeleri, ürünlerin yanında ıslak mendil vererek müşterilerin temizliğini sağlamaya çalışır. Firmamız, sağlık açısından riski olmayan, temiz içerikli ıslak mendil üretimi yapmaktadır.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart