Loading...

Islak Mendil (7 * 12 ebat)

Islak mendiller hayatımızın her alanında kullandığımız oldukça pratik temizleme ürünleridir. Islak mendillere ulaşılması kolay ve etkili olduğu için kişisel, elektronik vs. Durumlarında sıkça yanımızda bulunur. Islak mendiller bir diğer adıyla kolonyalı mendiller kullanım kolaylığı sayesinde herkes tarafından geniş bir kitleye hitap eder. Islak mendiller çoğu sektörde kullanılır bunun nedeni ise işlevselliği ve kullanım kolaylığıdır. Islak mendiller ışığa ve ısıya dayanabilmektedir bu nedenle muhafıza edilebilmesi kolaylaşır. Islak mendil hayatımızı kolaylaştırmada ve pratikliğiyle kısa vadede hijyeni sağlamada etkilidir.

Islak Mendil Nedir?

Islak mendil diğer adıyla kolonyalı mendiller bakteri ve mikropları temizlemek için önemli bir rol oynar. Kullanım amaçları elektrik ve elektronik cihazların temizlenmesinden kişisel temizliğe kadar geniş bir alanı kapsar. Bu nedenle ıslak mendiller hayatımızın her alanında yer edilmiş durumdadır.

Islak Mendil (7* 12 ebat) Fiyatları

Islak mendil (7* 12 ebat) fiyatları kullanılan maddeye, miktarına ve üretici firmaya göre değişiklik göstermektedir. Kullanım alanın çok olması ve birçok sektörde sıklıkla kullanıldığı için ıslak mendil elimizde bulundurulması gereken malzemelerden biridir. Küçük ambalajı sayesinde yanınızda taşıyabilir ya da iş yerinizde, çekmecenizde, çantanızda rahatlıkla bulundurabilirsiniz. Islak mendiller toplu alımlarda daha uygun fiyatlara gelmektedir. Detay bilgi ve sipariş vermek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart