Loading...

Islak Mendil (6×10 ebat)

Yüksek oranlarda yiyecek içecek sektöründe hijyen ve tanıtım amaçlı olarak kullanılan ıslak mendil promosyon ürünleri farklı boyutlarla farklı sektörlere de hitap etmektedir. Islak Mendil (6×10 ebat) boyut olarak dış paket boyunu değil içinde bulunan nemli ve hoş kokulu mendilin boyutunu simgelemektedir. Katlama yöntemiyle daha küçük paketlere giren mendiller kullanılmak üzere açıldığı zaman 6×10 boyutuna ulaşmaktadır. Bu boyutta bir ıslak mendil gerek hijyen gerekse tanıtım özelliklerini üzerinde barındırmakta ve ana sektörleri dışında kullanım olanağına kavuşmaktadır.

Promosyon Ürünlerinde Kalite

Promosyon ürünleri düşük maliyetli, tek kullanımlık ve özel baskılı ürünlerdir. Islak Mendil (6×10 ebat) işletmenize özel tasarımlarla baskılanmış hem müşterinizi memnun eden hem de tanıtıma katkı sağlayan önemli bir üründür. Boyutlarıyla küçük alanlarda müşterilere sepetler içinde sunulma kapasitesine sahiptir. Otellerde, spor salonlarında, yiyecek ve içecek sektöründe kasa yanlarında, ofis tipi işletmelerde masalarda müşterilere sunulmak üzere hazır bekletilmektedir. Böyle bir ürünle karşılaşan müşterileriniz kurumsal kimliğin gösterisiyle kendilerinden geçmekte ve elden ele dolaşabilme özelliği ile de işletmeyi fark etmeden tanıtmaktadırlar.

Nemli ve Hoş Kokulu

Islak Mendil (6×10 ebat) tek kullanımlık olması ve açılmadan uzun süre kendini muhafaza edebilme özelliği ile memnuniyet derecesini yükseltmektedir. Dış ortamla ilişkisini kesen paketleme sistemi sayesinde nemini ve kokusunu kaybetmez. Açıldığı zaman ortama tazelik ve ferahlık verir, hijyenik özelliğini kaybetmez. Üzerinde bulunan işletmeye özel logo ve iletişim adresleri sayesinde işletmenizin tanıtımına yardımcı olur. İşletmenize özgü renklerle kurumsal kimliğinizi ortaya koyar. Sipariş için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart