Loading...

İncirliova Baskılı Stick Şeker ve Amerikan Servis

İncirliova baskılı stick şeker ve Amerikan servis ürünleri için RFTPak Ambalaj’ı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Çünkü bizler uygun fiyatlar ve kaliteli ürünler ile toptan satış imkanlarımız, engin tecrübemiz, hızlı teslimatımız sayesinde bugüne kadar birçok işletmenin yanında olduk. Baskılı stick şeker ya da Amerikan servisi gibi ürünlerimiz firma ve işletmeleriniz için kurumsal aynı zamanda da düzenli bir görüntü oluşmasını sağlar. Tüm kafe, restoran, bar, otel, yemekhane gibi işletmelerde kullanıma uygun ürünlerdir. Türkiye’nin her yerine teslimatımız mevcuttur. Toptan satış fırsatlarımız ile uzun süreli stick şeker ve Amerikan servis ihtiyacınızı işletmenize özel tasarımlar ile karşılayabilirsiniz.

Baskılı Stick Şeker

Baskılı stick şekerler her işletmede bulunması gereken bir üründür. Ürettiğimiz baskılı stick şekerler esmer şeker ve beyaz şeker olmak üzere iki türde, farklı gramajlara sahip olmak üzere ise üç çeşitte bulunmaktadır. Tüm hijyenik koşullara uyularak üretilen stick şeker ürünlerimiz üzerinde logonuzun ya da firma adınızın baskısı bulunacak şekilde üretilir ve sizlere toptan bir şekilde teslim edilir.

Baskılı Amerikan Servis

Amerikan servis, tüm yemek hizmeti veren işletmelerde bulunan bir üründür ve böyle bir ürünün bulunduğu işletme için özel bir tasarıma sahip olması çok önemlidir. Bu bulunduğu işletmenin ya da firmanın kurumsallığını ortaya koyar ve bu anlamda prestijli bir imaj çizmeye de yardımcı olur.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart