Loading...

İncirliova Baskılı Poşet ve Kasap Kâğıdı

İncirliova baskılı poşet ve kasap kâğıdı ürünlerimiz son teknoloji baskı teknikleri kullanılarak steril ortamlarda üretilen hijyenik ürünlerdir ve tüm işletmelerin kullanabilmesi için uygun olan ürünlerdir. Logonuzun basılı olduğu poşetler ve kasap kağıtları işletmenize özel olarak tasarlanıp üretilir ve toptan bir şekilde uygun fiyatlar ile satışı gerçekleştirilir. Aynı zamanda işletmeniz içerisinde belirli bir düzen oluşmasını da sağlayan baskılı ürünler hem müşterileriniz hem de rakipleriniz için ne kadar kurumsallaştığınızın bir simgesidir. Online sipariş imkânı ile istediğiniz baskılı ürünleri size özel olacak şekilde sipariş verebilirsiniz.

Baskılı Poşet

Baskılı poşet ürünlerimiz RFTPak Ambalaj güvencesi ile uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerdir en kaliteli baskı teknikleri ile üretilen bu ürünler standart boyutlara sahiptir ve logonuzu üzerinde taşıyarak canlı reklam yapmanızı sağlamaktadır. Hemen hemen alışveriş yapılan tüm işletmelerde kullanabileceğiniz baskılı poşetler, toptan sipariş vermeniz halinde hızlı bir şekilde elinize ulaşacaktır.

Baskılı Kasap Kâğıdı

Baskılı kasap kağıtları kasap dükkanlarında kullanılabilen ve üzerinde kurumsal logo ya da marka adı bulunan işletmeye özel tasarlanan ürünlerdir. Baskılı kasap kağıtları uygun fiyatlar ve toptan satış avantajları ile sizlerle buluşuyor. Kasap kağıtları oldukça steril ortamlarda üretilmişlerdir ve hijyenik ürünlerdir. Gıda sektöründe kullanıma uygundur. Kurumsal imajınızı geliştirmeye yönelik tasarlanan kasap kağıtlarına en uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Hemen şimdi WhatsApp üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart