Loading...

İncirliova Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Kolonyalı mendiller, bir ambalaj veya kutu içinde ayrı ayrı katlanmış ıslak kâğıt ya da kumaş parçasıdır. Bu ürünler, alkollü veya alkolsüz olarak üretilmektedir. Yaşam alanlarımızın ve kişisel temizliğimiz için önemli olan bu mendiller, ayrıca işletmelerin müşterilerine promosyon ürün olarak dağıttığı ambalajlı ürünlerdendir.  Firmamız  Rft Paketleme Ambalaj da bu mendillerin üretimini gerçekleştirmektedir. İşletmelerin ihtiyaçlarına göre üretim gerçekleştiren firmamız, kişilere ve firmalara özel baskılı ıslak mendiller üretmektedir. Siz de işletmeleriniz için gerekli olan ıslak mendilleri firmamızdan satın alabilirsiniz.

Kaliteli ve Hijyenik Islak Mendiller

Paket servis, self servis, yemekhane, kantin gibi işletmeler insan trafiğinin yoğun olduğu alanlardandır. Bu gibi iş kollarında işlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için pratik ve hijyenik ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Islak mendillerde bu ürünlerdendir. Firmamız bu ürünleri, sağlık standartlarına uygun bir şekilde ve işletmelerin logolarının yer aldığı ürünler şeklinde üretmektedir. Siz de güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunan bir firma ile çalışmak isterseniz bizim ile irtibat kurabilirsiniz.

Baskılı Islak Mendil Satışı

Hayatımızın her alanında ihtiyaç duyduğumuz ıslak mendiller, pratik olmalarının yanında hijyenik de olmalıdır. Firmamız da bu hususa dikkat ederek ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda kaliteli ambalajlar içerisinde ıslak mendiller üretmektedir. Siz de İncirliova Baskılı Islak Mendi ve Baskılı Kolanyalı Islak Mendil arayışı içerisindeyseniz firmamız ile görüşebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart