Loading...

Iğdır Baskılı Islak Mendil ve Baskılı Kolonyalı Islak Mendil

Hijyenik servisler ve reklam için baskılı ıslak mendil ürünlerimize güvenebilirsiniz. Anti bakteriyel ve anti alerjik ıslak mendillerimizi, sağlığınıza zarar vermeyecek kaliteli ürünlerden seçiyoruz. Alkollü ıslak mendil ürünlerimizin ambalajına; firmanızın markası ve kurumsal kimliğinize uygun biçimde tasarımlar hazırlıyoruz. Üretmiş olduğumuz tüm ürünlere, firmanız Türkiye’nin her neresinde olursa olsun en kısa sürede teslimat garantisi sağlıyoruz. Özel olarak paketlenmiş, dermatolojik testleri olumlu bir şekilde tamamlanmış üts kayıtlı ıslak mendil talepleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Sınırsız Renk ve Tasarım Çeşitliliği Sunuyoruz

Profesyonel grafik tasarım departmanımızla, sizlere kaliteli tasarım örnekleri sunarak, isteğiniz doğrultusunda ambalaj üretimlerinizi gerçekleştiriyoruz. Iğdır baskılı ıslak mendil ve baskılı kolonyalı ıslak mendil ihtiyaçlarınız için firmamızdan destek alabilirsiniz. İşletmenizde ve ev dışı tesislerinizde rahatça kullanarak, firmanızın ismini daha görülür bir hale getirmek için kullanabileceğiniz, baskılı ıslak mendil ürünlerimizle firmanızın akılda kalıcılığını arttırabilirsiniz. Ambalaj tasarımı ve üretimi konusunda deneyimli ekiplerimizle ve profesyonel grafikerlerimizle sizlere yüksek memnuniyet garantisi sağlıyoruz.

Ekonomik Baskılı Islak Mendil Çözümleriyle Hizmetinizdeyiz

Rftpak olarak, kaliteli ürünlerimizi en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Firmanız için özel olarak tasarlanmış ıslak mendilleri, yüksek kaliteli baskı makinelerinde sizler için üreterek, Türkiye’nin her yerine gönderimini sağlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz hızlı ve kaliteli teslimat için firmamızla iletişime geçerek; ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sohbete Başla
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Cihangir HERGÜL
Merhaba nasıl yardımcı olabilirim

The product has been added to your cart.

Continue shopping View Cart